لیست شیرگازی مهشیر

لیست شیر گازی مهشیر

شیرآلات برنجی جزء پر کاربرد ترین و پر طرفدارترین نوع شیرآلات است. از این رو در کشور ما کارخانجات بسیاری در زمینه تولید انواع شیرآلات برنجی فعالیت مینمایند که یکی از تولید کنندگان مطرح در این زمینه مجموعه صنعتی مهشیر می باشد که از سال 1385 به صورت مستمر در زمینه تولید انواع شیرآلات برنجی در حال فعالیت می باشد و توانسته است تا به امروز محصولاتی متنوعی را در تولید انبوه ساخته و به بازار ارئه نماید.

شیرآلات برنجی در موارد متفاوتی از جمله ساختمانها، پتروشیمی، نفت، گاز، آتش نشای، انتقال آب، تاسیسات سرمایشی و گرمایشی، سیستم پنوماتیک و پزشکی، تاسیسات انتقال بخارهای اشباع و غیره بکار برده می شود.

خرید شیرآلات مهشیر

از جمله تولیدات شیرآلات مهشیر تولید شیر گازی می باشد که به شیر توپی نیز مشهور می باشد. مسدود کننده سیال آن به صورت کروی شکل می باشد و یا به بیان ساده توپی شکل هستند و این شیرها از نشیمنگاه شیر توپی مخروطی شکل تهیه شده است که سبب تنش های یکنواخت در سطح نشیمنگاه شیر می شود. این مسدود کننده توپی یا کروی شکل از یک دریچه کروی داخل خود تشکیل شده که زمانی این دریچه باز است سیال از آن عبور می کند و شیر در حالت ON قرار می گیرد. شیرهای توپی این توانایی را دارند که در حالت نیمه باز نیز باشند. دسته شیر موازی با سوراخ داخل کره شیر توپی است که در حالت قرار گرفتن دسته شیر در موازات خط لوله، سوراخ در حالت باز قرار می گیرد و سیال داخل شیر توپی به صورت کامل جریان خواهد داشت.

اگر دسته شیر را به صورت نیمه باز باشد جریان یکنواختی در زمان عبور سیال نخواهیم داشت و جریانی آشفته به وجود خواهد آمد و اگر شیر برای مدت زمان طولانی به صورت نیمه باز باشد، نشیمنگاه شیر توپی صدمه می بیند و سبب جابه جا شدن نشیمنگاه و یا درگیری توپ داخل شیر خواهد شد. شیر توپی برای مواردی که نیاز به افت فشار در خط است مورد مناسبی نخواهد بود و فقط برای مصارفی که قطع و وصل کامل جریان سیال عبوری در خط می باشد مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای شیر های گازی مهشیر

شیر های گازی مهشیر به علت بدنه ساده آنها در مقایسه با دیگر شیرآلات صنعتی از تعمیر و نگهداری کم هزینه تر و آسان تری برخوردار می باشد.

نسبت به شیرهای صنعتی دیگر وزن کمتری دارد و نصب آنها نیز بسیار ساده است.

شیر های گازی در حالت باز، به صورت کامل و یکنواخت جریان سیال را از خود عبور می دهند و در حالت بسته هم به صورت کامل جریان سیال را قطع می کنند.

در شیرآلات گازی افت فشار حدوداٌ برابر با صفی می باشد.

شیر های گازی قابلیت استفاده در حالت نیمه باز را دارند ولی پیشنهاد می شود که از آنها در حالت کاملاٌ باز و یا کاملاٌ بسته استفاده گردد.

در شیرآلات گازی احتیاجی به روانکاری نمی باشد.

قیمت شیرآلات مهشیر

[تعداد: 4    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *