لیست قیمت اتصالات گالوانیزه برزیلی

اتصالات گالوانیزه برزیلی

اتصالات TUPY برزیل از مرغوبترین و درجه یک ترین مواد اولیه با با دو مدل دنده ای سیاه و سفید تولید شده اند که از نظر قیمت اتصالات توپی گالوانیزه که به صورت ریخته گری می باشد مقداری گرانتر قیمت گذاری می شوند.

برای دریافت بروز ترین لیست قیمت می توانید به سایت رسمی توپی برزیل سر بزنید و یا از طریق نمایندگی ها آخرین قیمت را دریافت نمایید.

قیمت اتصالات برزیلی با توجه به تغییرات نرخ ارز در نوسان می باشد که با این حال با توجه به کیفیت و کارایی بالا با قیمت بسیارعالی به بازار جهانی عرضه می گردند.

در ادامه به طور کوتاه به چند مورد از این اتصالات اشاره می کنیم.

تبدیل: برای تغییر سایز لوله مورد استفاده قرار می گیرد که از یک طرف به سمت داخل دنده (مادگی) می باشد و از یک  طرف دیگر از قسمت بیرون دنده (نری) می باشد.

سه راهی: به دو دسته سه راهی مساوی (سایز ورودی، خروجی و انشعاب مساوی است) و سه راهی تبدیلی تقسیم می شود که برای انشعاب گرفتن از لوله گالوانیزه کاربرد دارد و مانند زانو گالوالنیزه به صورت مادگی دنده می شود.

مهره ماسوره: یکی از اصلیترین اقلام گاتلوانیزه محسوب می شود که وظیفه اش ایجاد فاصله بین خطوط برای باز کردن آسان اقلام لوله کشی می باشد.

درپوش: برای مسدود کردن مسیرلوله کارایی دارد، برای مسدود کردن لوله گالوانیزه باید از درپوش گالوانیزه توپیچ و برای کورکردن اتصالات گالوانیزه و شیر آلات باید از درپوش گالوانیزه رو پیچ که با نام پلاک PLUG شناخته می شوند استفاده نمود.

زانویی: برای تغییر جهت جریان به کار برده می شود که می تواند به صورت 90 درجه و 45 درجه تغییرات را ایجاد نمایند.

مغزی: از نظرشکل ظاهری مشابه با بوشن است اما مغزی از بیرون دنده می شود، برای اتصال دو شیر فلکه که از داخل دنده شده اند و هم چنین تبدیل اتصالات نر و ماده به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

اتصلات گالوانیزه برزیل دارای استانداردهای جهانی هستند که برای لوله کشی های گالوانیزه آب، بخار، گاز و سیالات غیر خرنده کاربردی می باشند.

خرید اتصالات توپی برزیل

به صورت حضوری و آنلاین نیز مسیرمی باشد که باید از طریق سایتهای رسمی و فروشگاه های آنلاین آنها را خریدداری کنید.

از اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید سپاسگزارم.

لیست قیمت اتصالات گالوانیزه برزیلی
لیست قیمت اتصالات گالوانیزه برزیلی
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.