لیست قیمت اتصالات گالوانیزه چینی

اتصالات جزو تاسیساتی هستند که مطمئنا تمام مهندسین و حتی مردم عامه با ان اشنایی کاملی دارند . اتصالات گالوانیزه چینی از مهم ترین محصولاتی هستند که به روش ابکاری سرد وگرم تولید و ساخته می شوند . اتصالات گالوانیزه چینی به صورتی ساخته شده است که می تواند در برابر شرایط محیطی مختلف و دما و فشار زیاد از خود مقاومت بالایی نشان دهد . اتصالات گوناگونی در بازار موجود هستند ولی این نوع گالوانیزه چینی ان بسیار پر کاربرد تر می باشد . این اتصالات گالوانیزه چینی در سیستم لوله کشی اب و ساختمان کاربرد فراوان دارد و به صورت سبک و سنگین طراحی می شوند .

خرید مهره ماسوره گالوانیزه چینی

این اتصالات به دلیل گالوانیزه بودن دارای ظاهری سفید رنگ هستند یعنی به این صورت تولید می شوند . انواع اتصالات گالوانیزه چینی به شرح زیر می باشد :

زانو گالوانیزه , در دو زاویه 90درجه و 45درجه برای استفاده راحت تر در زوایای مختلف دوگونه سرد و گرم تولید می شود ودر صنایع آب ,گاز, بخار , هوا و صنایع مختلف استفاده می شود .

سه راهی گالوانیزه , به صورت دنده ای در صنایع اب , گاز , بخار و هوا کاربرد دارد .

مغزی گالوانیزه , برای گرفتن  و وصل کردن دو اتصال دنده داخل ( مادگی) استفاده و در دو نوع کوتاه و بلند ساخته شده و در صنایع اب , گاز , بخار و هوا مورد استفاده قرار می گیرد .

چپقی گالوانیزه , مهره ماسوره , روپیچ توپیچ , تبدیل , درپوش و بوشن   نیز از اتصالات دیگر گالوانیزه چینی هستند که هر یک در مصارف خاص خود به کار برده می شود . این محصولات چینی را می توان با بهترین قیمت خریداری کرد .

 

فروش اتصالات گالوانیزه چینی

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *