لیست قیمت اتصالات گالوانیزه چینی

اتصالات گالوانیزه چینی برای اتصال لوله های گالوانیزه به یکدیگر و به منظور متفاوتی استفاده می شود که این اتصالات به دلیل گالوانیزه بودن دارای ظاهری سفید رنگ هستند یعنی به این صورت تولید می شوند . روش ساخت اتصالات چینی به دوصورت گرم وسرد صورت می گیرد .

خرید اتصالات گالوانیزه چینی

درپوش گالوانیزه , به صورت دنده ای و به دو صورت  درپوش گالوانیزه سفید  و درپوش گالوانیزه سیاه  تولید و ودر صنایع آب ,گاز, بخار , هوا و صنایع مختلف استفاده می شود .درپوش گالوانیزه جهت جلوگیری از خروج آب و یا سیالات دیگر در انتهای خطوط لوله  گالوانیزه مورد استفاده قرار می گیرد .

بوشن گالوانیزه , برای اتصال دولوله گالوانیزه به یکدیگر استفاده می شود . لوله های گالوانیزه در هر دوسر ابتدایی و انتهایی به صورت روپیچ توپیچ هستند و نمی توان دواتصال روپیچ را به یکدیگر متصل کرد و به همین علت برای اتصال آن از بوشن استفاده می شود .

برای تغییر مسیر جریان سیال می توان از اتصال گالوانیزه زانویی و یا چپقی چینی استفاده کرد . تفاوت این دو در نحوه حدید شدن و رزوه شدن آن ها است . به این صورت که اتصال زانویی گالوانیزه در دوسر ابتدایی و انتهایی آن از داخل رزوه می شود و به آن در اصطلاح روپیچ می گویند  . برای انشعاب گرفتن ازمسیر لوله گالوانیزه باید ازسه راهی گالوانیزه استفاده کرد .این سه راهی کلا به صورت 90 درجه است و این سه راهی در دومدل سه راهی مساوی و سه راهی تبدیلی تولید می شود .

تبدیل گالوانیزه , به صورت دنده ای و به دو صورت تبدیل گالوانیزه سفید  و  تبدیل گالوانیزه سیاه  تولید و ودر صنایع آب ,گاز, بخار , هوا و صنایع مختلف استفاده می شود .تبدیل گالوانیزه جهت گرفتن کاهش یا افزایش سایز انشعابات و خطوط لوله گالوانیزه مورد استفاده قرار می گیرد .

نمایندگی اتصالات گالوانیزه چینی

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *