لیست قیمت شیرفلکه چدنی فاراب

شیرفلکه چدنی فاراب

شیرفلکه برای قطع و وصل و تنظیم جریان سیال بر سر راه های لوله های مختلف قرار می گیرد، این محصول در ایران با برندهای مختلف داخلی و خارجی وجود دارد که برند فاراب از برترین نمونه های داخلی و در سطح مشابه خارجی می باشد که بهترین عملکرد و بالاترین کیفیت را دارا می باشد.

شیرآلات چدنی برای اولین بار در ایران توسط شرکت فاراب در سال 1365 در شهر هشتگرد تولید گردیدند و توانستند نیاز بازار را با توجه به خواسته مشتری تامین کنند.

فاراب همچنان در راه توسعه بخشیدن به سبد محصولی خود در تلاش است تا بتواند بازار شیرآلات ایران را به خودکفایی کامل برساند.

در ادامه به مدلهای مختلف شیرفلکه چدنی فاراب اشاره می کنیم.

  • شیر کشویی فاراب زبانه لاستیکی (Soft Sealing)

دارای سایز 50 تا 300 میلیمتر بوده که فشار کاری تا 16 و 10 بار را متحمل می شود و در برابر خوردگی مقاومت دارد که در صنعت آب و فاضلاب، تاسیسات ساختمان، پروژه های کشاورزی و آبیاری کاربرد دارد.

  • شیر کشویی فاراب زبانه فلزی (اورینگی یا O-Ring Type)

در سایزهای 50 تا 400 میلیمتر برای فشارکاری 10 بار و سایزهای 50 تا 200 میلیمتر برای فشارکاری 16 بار تولید می شود که در دمای 80 درجه سانتیگراد مقاوم بوده و در تاسیسات حرارتی برودتی، سیستم تهویه مطبوع، پروژه های آب رسانی، تسویه خانه فاضلابهای شهری و صنعتی کارایی دارد.

  • شیر کشویی فاراب زبانه فلزی (رینگ برنزی یا Bronze Sealing Ring)

دارای سایز 50 تا 350 میلیمتر بوده که فشار کاری تا 16 بار و دما تا 80 درجه سانتیگراد را تحمل می کند و در پروژه های آب و فاضلاب، تاسیسات ساختمانی و صنعتی، سیستمهای تهویه مطبوع مورد استفاده قرار می گیرد.

  • شیر کشویی فاراب زبانه فلزی (گرافیتی یا Graphite Packing)

در سایز 50 الی 400 میلیمتر تولید گردیده که می تواند دما تا 80 درجه سانتیگراد را تحمل کند و در تاسیسات صنعتی و صنعت آب و فاضلاب کارایی دارد.

  • شیر کشویی فاراب زبانه فلزی (رینگ استیل یا Steel Sealing Ring)

در سایز 50 تا 350 میلیمتر با فشارکاری 16 بار تولید گردیده که دما تا 80 درجه ساتیگراد را متحمل می شود.

جهت استعلام قیمت خرید و دسترسی به لیست قیمت شرفلکه چدنی فاراب می توانید به سایت فاراب مراجعه کنید و در صورت نیاز با واحد فروش که شماره آنها در سایت موجود می باشد تماس بگیرید..

قیمت شیرفلکه با توجه به ابعاد و سایز و نوع و کارکرد آن متفاوت است.

لیست قیمت شیرفلکه چدنی فاراب
لیست قیمت شیرفلکه چدنی فاراب

برای اطلاع از قیمت با کارشناسان ما تماس و از طریق سایت اصلی ما به آدرس www.avalve.ir از جدیدترین محصولات دیدن نمایید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.