لیست قیمت شیرگازی سوگاتی

شیرگازی سوگاتی

یکی از بزرگترین کارخانه های تولید شیرآلات صنعتی می باشد که از نظر کیفیت حرف اول را می زند، یکی از پرتیراژه ترین تولیدات این مجموعه شیرگازی می باشد که به صورت کاملا حرفه ای و با عالیترین مواد طراحی و تولید می شود.

شرکت سوگاتی همیشه در پی کسب رضایت مشتریهای خود که سرمایه های معنوی این شرکت محسوب می شوند بوده و محصولات خود را مطابق با خواسته هایشان تولید کرد ه و با شایسته ترین قیمت اختیارشان قرار داده است.

شیرگازی چیست؟

برای قطع و وصل جریان گاز و سایر سیالات مانند آب و… و همچنین کنترل جریان آنها به کار گرفته می شود، ممکن است در ذهنتان ایرن سوال پیش بیاید که چرا به آن شیرگازی می گویند؟ این محصول برای تمامی سیالات که حاوی ذرات نمی باشند کارایی دارد اما به دلیل اینکه بیشترین استفاده را در خطوط لوله کشی گاز دارد به آن شیرگازی می گویند.

شیرگازی سوگاتی مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی  تولید می گردد از این رو دارای کیفیت بالایی می باشد که می توان با اطمینان کامل و خیالی آسوده آن را تهیه نمود.

شیرگازی سوگاتی
لیست قیمت شیرگازی سوگاتی

جنس شیرگازی سوگاتی

از آلیاژ برنج می باشد که با آبکاری کروم پوشش داده می شود، برنج خاصیتهای بسیاری از جمله: مثاومت در برابر پوسیدگی، خوردگی، زنگ زدگی، مقومت دربرابر فشار و دمای بالا، مقاومت در برابر ضربه و چکش خواری دارد و همچنین به علت خاصیت ضد میکروبی می تواند به سلامت آب کمک کند.

سایزهای تولیدی این محصول از 2/1 اینچ، 4/3 اینچ، 1 اینچ، 4/1 1 اینچ، 2 اینچ، 2/1 2 اینچ، 3 اینچ و 4 اینچ می باشد که با داشتن اهرمی بر بدنه ی خود به صورت ربع گرد باز و بسته می شود، نوع اتصال در شیرگازی به صورت رزوه ای است.

شیرگازی سوگاتی از نظر نوع ساخت دارای توپی کروی شکل است که به یک عدد شفت متصل گردیده و جریان گاز را قطع و وصل و کنترل می کند.

لیست قیمت شیرگازی سوگاتی در سایت رسمی مجموعه موجود می باشد که به صورت همیشگی بروز رسانی می شود.

سوگاتی محصولات خود را از طریق نمایندگی هایی که در سراسر کشور فعال کرده به فروش می رساند.

همچنین این مجموعه برای راحتی حال خریدداران فروش آنلاین را نیز برقرار کرده که در سریعترین زملن برایتان ارسال می کند.

به امید موفقیت شما عزیزان.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.