لیست قیمت فلنچ جوشی

بعضی از اتصالات به صورت خاص تولید و مورد استفاده قرار می گیرند که به این نوع سبک از اتصالات فلنج می گویند . فلنج ها نوعی از صفحات دیسکی شکل است که وظیفه ان وصل کردن دو قطعه به یکدیگر است . شاید تا به حال اطلاعات شما درباره ی فلنج ها در حدی باشد که بدانید فلنج نوعی از اتصالات است که تنها با پیچ و مهره قطعات را به یکدیگر وصل می کند و نیاز به جوشکاری ندارد. بله این درست است ولی تولید و ساخت فلنج ها این قدر گسترده است که به ساخت فلنج جوشی نیز پرداخته است .

خرید فلنچ جوشی

فلنج جوشی بر خلاف فلنج های دیگر دسترسی آسان تر را به تمیزکاری , بازرسی و تعمیرات ایجاد می کند و فلنج را با استفاده از جوشکاری به لوله وصل می کند . براین اساس اتصال فلنجی نیز با استفاده از پیچ و مهره و یک گکست برای اب بندی در بین فلنج ها ایجاد می شود . فلنج های جوشی معمولا از جنس الیاژ آهن فولادی ساخته و تولید می شوند . فلنج ها براساس نوع فشار و دمایی که تحمل می کنند در انواع مختلفی ساخته می شوند که به شرح زیر است :

  • فلنج جوشی گلودار , که جزو انواع فلنج هایی است که در میان انواع این نوع اتصالات فشار زیاد و نیروی بالایی را تحمل می کند .
  • فلنج جوشی اسلیپون , فلنجی است که برای خطوط با فشار کم مورد استفاده قرار می گیرد که این نوع فلنج مقاومت کمتری نسبت به ارتعاش و لرزش های سیستمی دارد .
  • فلنج جوشی ساکت ولد نیز برای خطوطی که فشار بالایی دارند به کار برده می شود که در این نوع فلنج عملیات جوشکاری صورت می گیرد .
  • فلنج کور نیز جزوی از اتصالات است که در مسدود کردن مسیر سیال کاربرد دارد .

در اخر به این نتیجه می رسیم که این نوع فلنج نوعی از اتصالات است که بسیار خاص و منحصر به فرد طراحی شده است که در محیط های با فشار بالا و قطر بسیار کم مورد استفاده قرار می گیرد . این تمام اطلاعات مفید راجب فلنج جوشی بود که شما با استفاده از این اطلاعات سودمند به راحتی می توانید محصول مورد نیاز خود را با بهترین هزینه و کیفیت خریداری کنید .

خرید فلنچ جوشی

[تعداد: 2    میانگین: 4.5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *