لیست قیمت لوله آذین

لوله آذین

لوله پروپیلن از دسته پر مصرف­ترین مواد پلیمری در جهان محسوب می­شود. یکی از برند­های شناخته شده و تأثیرگذار این صنعت در داخل ایران، شرکت آذین لوله سپاهان می­باشد که لوله پروپیلن آذین را در سایز­های مختلفی در بازار عرضه می­کند.

در تولید لوله آذین از ساختار مولکولی ویژه­ای استفاده می­شود که این مواد در برابر بسیاری از مواد شیمیایی مانند اسید، باز و حلال­ها بسیار مقاوم است. مواد اولیه این محصول پس از تست و تأیید شدن در پروسه تولید قرار گرفته و محصولات در مراحل کنترل اولیه، حین فرآیند و کنترل نهایی پس از تولید، مورد بازرسی و کنترل کیفیت دقیق قرار می­گیرد. این مشخصه از لوله پروپیلن آذین سبب شده است که به سرعت جایگزین لوله های فلزی شده و در روند لوله­کشی ساختمانی رواج پیدا کند.

قیمت لوله آذین

از مهم­ترین مزایای لوله­های پروپیلن آذین عدم عبور نور از لوله و در نتیجه جلوگیری از رشد میکروارگانیسم ها می­باشد. همچنین جنس به کار رفته در این محصول بدین صورت است که در برابر خوردگی و ضربه مقاوم بوده و هرگز نمی­پوسد. از طرف دیگر استانداردهای لازم برای تنظیم فشار در این محصول رعایت شده است به نوعی که افت فشار آن بسیار ناچیز است.

علاوه بر سیستم تهویه مطبوع، ظاهر این لوله­ها نیز شفاف و زیبا بوده و دارای لوله­کشی­های آب سرد و گرم می­باشند و به همین جهت بسیاری از مردم ترجیح می دهند که از لوله پروپیلن آذین استفاده نمایند. اگر لوله های پلی پروپلین را درست در سیستم های خانگیمان نصب کنیم تأثیر بسیار بالایی بر ایمنی و کیفیت سیستم لوله­کشی می گذارد.

قیمتی که برای این محصول در نظر گرفته شده است بر اساس استانداردی است که در این مسیر دیده می­شود. به طور کلی ویژگی و ابعاد و مواد اولیه به کار رفته و همینطور شرایط آزمایش به­کار رفته برای کیفیت این محصول از پارامتر­های تعیین قیمت لوله پروپیلن آذین محسوب می­شود.

لوله آذین اصفهان

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *