لیست قیمت مغزی شیر مخلوط

لیست قیمت مغزی شیر مخلوط

مغزی شیر مخلوط قطعه ای مکانیکی برای کنترل جریان سیال در شیرآلات است که با چرخش به سمت چپ یا راست باعث قطع و وصل آن می شود. معمولاٌ با توجه به وجود رطوبت و رسوبات در شیرآلات برای ساخت مغزی شیر از آلیاژ برنج استفاده می کنند تا در مقابل نم و سختی آب مقاومت داشته باشد. از طرفی دیگر استفاده از مغزی های استاندارد همچون مغزی شیرمخلوط گرومیکس می تواند موجب سهولت در باز و بسته کردن شیر عمر طولانی مغزی و چکه نکردن آب شود.

مغزی شیر مخلوط

مغزی شیر مخلوط با استفاده از آلیاژ تمام برنج با سرب زیر 5.2 درصد تولید شده است که علاوه بر افزایش کیفیت در این محصول از خطرات زیانبار وجود سرب  برای سلامتی انسان جلوگیری می نماید زیرا سرب پس از مدتی دچار خوردگی شده و علاوه بر آن از نظر بهداشتی نیز زیانهایی را در پی خواهد داشت.همینطور قطعات لاستیکی به کار رفته در مغزی های شیر این مجموعه نظیر بیرینگ و اورینگ ها از مواد درجه یک NBR می باشد که نسبت به روغن و گریس و مواد نفتی و تغییرات شدید دما مقاوم هستند. از مغزی شیر مخلوط برای شیرظرفشویی، شیر دستشویی، شیر روشویی، شیر حمام و به عنوان مغزی مغزی در داخل شیرآلاتی که کاربردهای مشابه موارد ذکر شده را دارند استفاده می شود. مغزی شیر مخلوط استاندارد مجموعه ای از قطعات ظریف می باشد که با عملیات دقیق ماشینکاری و تراشکاری از شمش برنج با آلیاژ MS-58 تولید می گردد و مجهز به واشر نشیمن و اورینگ لاستیکی از جنس NBR مقاوم در برابر حرارت و ساییدگی می باشد. مغزی شیر مخلوط این قابلیت را دارد که در کلیه شیرهای کلاسیک اعم از پایه بلند یا پایه کوتاه بدون نیاز به استفاده از نوار تفلون جهت آب بندی.

مغزی شیر سبب چرخش شیر مخلوط به سمت چپ یا راست شده است و به این ترتیب باعث قطع و وصل شدن جریان سیال می شود . جنس مغزی شیر مخلوط همانطور که قلاٌ ذکر شد از جنس برنج است و به دلیل جلوگیری از تجمع رسوبات مختلف این فلز انتخاب شده است . همچنین برنجی بودن مغزی این شیر مخلوط, باعث می شود تادر مقابل رطوبت و  سختی آب های سنگی مقاومت فیزیکی و شیمایی بالایی داشته باشد و از آلیاژ تمام برنج با سرب زیر 2/5 درصد ساخته شده است . عدم استفاده از سرب و یا سرب با درصد بسیارکم باعث بهداشتی شدن این قطعات می شود و همچنین از شکننده بودن آن جلوگیری می کند . زیرا وجود سرب با درصد بالا نه تنها برای سلامتی مضر است بلکه مغزی شکننده می شود .

لیست قیمت مغزی شیر مخلوط
مغزی شیرمخلوط
[تعداد: 4    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *