متریال اتصالات گالوانیزه برزیل

متریال اتصالات گالوانیزه برزیل

محصولات گالونیزه شرکت تولیدی صنعتی توپی ساخت کشور برزیل و از باکیفیت ترین نوع اتصالات گالوانیزه موجود در بازار می باشد بی شک و بدون تردید این محصولات بی رغیب ترین و با کیفیت ترین و دارای درصد بالای رضایت مشتری در بازار محصولات و تولیدات صنعتی می باشد.

خرید اتصالات گالوانیزه توپی

به طور عمده و کلی پوشش گالوانیزه به کار برده شده در این محصولات که روش متداول استفاده گالوانیزه روش غوطه وری بوده جهت جلوگیری از زنگ زدگی داخلی و خارجی محصولات می باشد. که این عمل عمر و دوام محصول را به طور چشم گیری زیاد می کند.

گالوانیزه مورد  استفاده در اتصالات به دو صورت آبکاری گرم و سرد می باشد.

محصولات آبکاری دسته سیاه توپی جنس این اتصالات از چدن می باشد که پس از آبکاری گرم به صورت اتصالات دنده ای فشار قوی و معمولی تولید می گردند. از این اتصالات در فاضلاب و لوله اتصالات ساختمانی مورد استفاده قرار گرفته و از استقبال بالایی برخوردار گشته است

فروش اتصالات گالوانیزه توپی برزیل
ط§طھطµط§ظ„ط§طھ طھظˆظ¾غŒ ط¨ط±ط²غŒظ„ ظˆظ…ع©

متریال محصولات از آهن چکش خورده و اتصال آنها از نوع دنده دنده می باشد. و این محصولات جهت استفاده توسط سیال های آب و گاز و هوا کاربرد دارد.

محصولات گالوانیزه توپی با بهره گیری از تولید مکانیزه و استفاده از آلیاژ که در تولید پوسته موتور خودرو مورد استفاده قرار می گیرد در اثر سرما و گرما منقبض و منبسط نمی شود و تحمل فشار حداقل 20 بار را دارا می باشد

لیست قیمت اتصالات گالوانیزه برزیل

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *