محصولات برنجی پرواز خرید محصولات برنجی پرواز

محصولات برنجی پرواز خرید محصولات برنجی پرواز

شرکت تولیدی صنعتی پرواز در سال 75 اقدام به تولید محصولات با کیفیت قابل استفاده در آب و فاضلاب نمود این محصولات که شامل محصولات برنجی، محصولات برنزی و محصولات پلیمری می باشد که در این مطلب محصولات برنجی این شرکت را معرفی و توضیح خواهیم داد:

محصولات برنجی شرکت پرواز شامل:

مغزی برنجی پرواز ، شیر غیر گازی پرواز، شیر سوئیچی پرواز، شیر سوئیچی ساده پرواز، شیر شبکه بالوالو پرواز می باشد.

شیر غیر گازی پرواز که جهت قطع و وصل آب درون ساختمان در مواقع اضطراری مورد مصرف قرار می گیرد و این شیر جایگزینی برای شیر فلکه می باشد متریال این شیر به طور کامل از آلیاژ برنج به صورت فورج ساخته شده می باشد. که در صورت نیاز با تایید شرکتهای نظارتی و بازرسی این شیر ها تحویل مصرف کنندگان عزیز می گردد.

مغزی برنجی پرواز

مغزی برنجی که قطعه ای از نوع برنج می باشد که در دوطرف آن رزوه بکار رفته و دو اتصال داخل رزوه را به هم متصل می نماید.

شیر سوئیچی مغزی دار پرواز که جهت قطع و وصل جریان آب مورد مصرف قرار می گیرد و عملکرد آن شبیه شیر قطع و وصل بوده و مزیت آن نسبت به شیر سوئیچی ساده کاهش هزینه ست انشعاب و عدم نیاز به مغزی جدا می باشد. متریال این شیر به طور کامل از آلیاژ برنج و به روش فورج ساخته می شود.

شیر سوئیچی پرواز

شیر سوئیچی ساده پرواز جهت قطع و وصل جریان آب مورد استفاده قرار می گیرد و جنس بدنه آن از آلیاژ برنج به روش فورج می باشد. در صورت سفارش مشتریان بدنه این شیر با آلیاژ برنز نیز قابل عرضه می باشد.

شیر شبکه بالوالو پرواز بر روی کمربند نصب شده و جهت گرفتن انشعاب از شبکه انتقال مورد استفاده قرار گرفته و نسبت به شیر شبکه ساده به نسبت راحت تر باز و بسته می شود متریال مصرفی در این شیر تماما از آلیاژ برنج به روش فورج می باشد.

قیمت شیر شبکه پرواز

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *