محصولات برنزی پرواز خرید محصولات برنزی پرواز

 

شرکت تولیدی صنعتی پرواز در سال 75 اقدام به تولید محصولات با کیفیت قابل استفاده در آب و فاضلاب نمود این محصولات که شامل محصولات برنجی، محصولات برنزی و محصولات پلیمری می باشد که در این مطلب محصولات برنزی این شرکت را معرفی و توضیح خواهیم داد:

محصولات برنزی شرکت پرواز شامل:

شامل شیر قطع و وصل پرواز، شیر قطع و وصل جدیدپرواز ، شیرخودکار مغزی دارپرواز ، شیر شبکه مولرپرواز ، شیر شبکه ساده جدیدپرواز ، شیر شبکه ساده و شیر خودکار ساده پرواز می باشد.

خرید شیر خودکار ساده پرواز

شیر خودکار ساده پرواز جهت جلوگیری از برگشت آب به درون لوله کاربرد دارد و بعد از کنتور و قبل از شیرفلکه بسته می شود. بدنه این شیر از آلیاژ برنز و جنس درپوش و سوپاپ داخل از آلیاژ برنج به روش فورج می باشد.

شیر خودکار مغزی دار پرواز که کاربرد این شیر در جلوگیری از برگشت آب به درون لوله می باشد و عموما بعد از کنتور و قبل از شیر فلکه بسته می شود.

عدم نیاز به مغزی جدا و کاهش هزینه ست انشعاب مزیت این شیر نسبت به شیر خودکار ساده می باشد. جنس بدنه این شیر از آلیاژ برنز ولی درپوش و سوپاپ درون آن از برنج به روش فورج می باشد.

شیر شبکه ساده پرواز نیز که بر روی کمربند نصب گشته و مانند شیر شبکه بالوالو جهت گرفتن انشعاب از شبکه انتقال مورد استفاده قرار می گیرد بدنه این شیر از جنس آلیاژ برنز و مهره و واشر آن نیز از آلیاژ برنج به روش فورج ساخته می شود. که در صورت نیاز این شیر با توپی و واشر برنزی قابل عرضه می باشد.

شیر شبکه ساده پرواز

 

شیر شبکه مولر پرواز : محل نصب این شیر بر روی کمربند چدنی می باشد و جهت گرفتن انشعاب از شبکه انتقال آب مورد استفاده قرار می گیرد. جنس بدنه این شیر از آلیاژ برنز ولی توپی و مهره و واشر آن از آلیاژ برنج و به روش فورج ساخته می باشد.

تمامی محصولات برنزی ، برنجی و پلیمری شرکت پرواز در صورت نیاز مصرف کنندگان با تائید شرکتهای نظارتی آماده و تحویل می گردد.

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *