محصولات و  اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

محصولات و  اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

اتصالات گالوانیزه TUPY برزیل ساخت کشور برزیل و از بهترین و باکیفیت ترین نوع اتصالات گالوانیزه موجود در بازار می باشد. این اتصالات از جنس چدن چکشخوار و بصورت روکش گالوانیزه گرم ساخته می شود.

اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

از جمله استاندارد های کسب شده توسط این شرکت تولیدی صنعتی می توان به استاندارد BUREAU VERITAS که گواهی استاندارد بین المللی فرانسه و آرژانتین می باشد، استاندراد PBQP که انجمن کیفیت زیستگاه و برنامه بهره وری برزیل و استاندارد ABNT  و  UL که جزو استانداردهای برزیل و آمریکا می باشد اشاره کرد. با دارا بودن چنین استانداردهای مهم و با ارزشی می توان چنین نتیجه گرفت که محصولات تولید شده توسط این شرکت دارای کیفیت بسیار بالا و توجه این شرکت به خواست و نیاز بازار و مشتری دانست .

قیمت اتصالات گالوانیزه توپی

پوشش های گالوانیزه به کار برده شده در محصولات توپی که عمدتا نام گالوانیزه در کنار تمامی محصولات این شرکت به کار برده می شود جهت جلوگیری از زنگ زندگی بیرونی و داخلی محصول استفاده می شود که روش متداول استفاده از گالوانیزه در این محصولات روش غوطه وری و طبق استاندارد می باشد.

از جمله محصولات شرکت توپی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

زانو گالوانیزه برزیلی ، چپقی توپی برزیلی، سراه گالوانیزه توپی، بوشن لب دار توپی برزیلی، مغزی گالوانیزه برزیلی، خم یکسر و دو سر گالوانیزه، پل گالوانیزه، گپ توپی برزیل، سراه توپی ، انواع زانو تبدیلی ، انواع بوشن تبدیلی، انواع سه راه تبدیلی، انواع مغزی و روپیچ تبدیلی درپوش گالوانیزه توپی برزیلی، مهره ماسوره گالوانیزه برزیلی، مهره ماسوره سیاه توپی برزیلی، روپیچ گالوانیزه توپی، زانو 45 درجه توپی برزیلی

لیست قیمت اتصالات گالوانیزه توپی نمایندگی اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *