محصولات کیز ایران قیمت محصولات کیز ایران

محصولات کیز ایران

اولین تولید کننده محصولات برنجی در ایران در سال 1363 توسط شرکت کیز ایران تولید شد ، این شرکت با دارا بودن کارکنان متعهد و کار آمد و طی سالیان متوالی با تلاش های بی وفقه با هدف برطرف کردن نیاز های آنی و جاری مشتریان عزیز محصولات کیز ایران را توسعه بخشید و خود را به عنوان برترین تولید کننده معرفی نمود .

محصولات کیز ایران

. شیر کلکتور تو پیچ کیز ایران

. شیر یک طرفه فنری کیز ایران

. یک طرفه دریچه ای رو پیچ کیز ایران

. شیر کشویی کیز ایران

. یک طرفه دریچه ای کیز ایران

. شیر آتش نشانی کیز ایران

. صافی Y  کیز ایران

. شیر کوپلی کیز ایران

. شیر سوزنی کیز ایران

. شیر سوپاپی کیز ایران

. شیر پیسوار کیز ایران

. شیر کلکتوری رو پیچ کیز ایران

محصولات کیز ایران

شیر کشویی از محصولات کیز ایران

این شیر بر اساس استاندارد ملی به شماره 3664 تولید شده است و فرم اصلی دنده ها اینچی می باشد که مطابق با استاندارد EN ISO 228 تولید می شود ، شیر کشویی کیز ایران از آلیاژ برنج فورج پذیر تولید می شود و بسیار مقاوم می باشد .

شیر یک طرفه دریچه ای از محصولات کیز ایران

شیر یک طرفه آژ آلیاژ برنج فورج پذیر تولید می شود و همان طور که از نام این شیر پیدا است عبور سیال در یک جهت می باشد و از بازگشت سیال به درون لوله جلوگیری می کند  ، شیر یک طرفه در برابر پوسیدگی و خوردگی مقاوم می باشد ، آب بندی را یه طور کامل انجام می دهد و دچار رسوب پذیری نمی شود ، هنگام باز و بسته شدن دریچه کاملا بی صد ا می باشد .

شیر یک طرفه فنری از محصولات کیز ایران

این شیر مایعات را در یک جهت اجازه ورود می دهد و از برگشت آن ها به درون لوله جلو گیری می کند ، شیر یک طرفه فنری توسط فشار سیال باز و بسته می شود و هیچ وسیله کنترل کننده ای در خارج از بدنه ندارد .

شیر سوپاپی از محصولات کیز ایران

شیر سوپاپی یک طرفه بوده و از جریان باز گشتی سیال جلوگیری می کند ، این شیر به وسیله جریان سیال که به  سطح دریچه وارد می شود باز شده و با قطع جریان شیر بسته می شود ، از شیر سوپاپی در سیستم های حساس استفاده می کنند تا مانع  ورود ذرات ریز خاک و شن به آن ها شود .

شیر توپی از محصولات کیز ایران

شیر توپی از متریال برنج تولید شده و سطح داخلی و خارجی آن توسط نیکل پوشش داده می شود تا در برخود با املاح آب و خورنده های محیطی مقاوم باشد ، قطعه توپی که در این شیر به کار می رود علاوه بر نیکل با کروم هم پوشش داده می شود تا با نوار پلیمری مخصوص آب بندی اصطکاک خوبی برقرار کند و دچار فرسایش نشود .

صافی Y از محصولات کیز ایران

این شیر در تاسیسات ساختمان و موتور خانه ها ، ابگرمکن ها ، پکیج ها و فرآیند هایی که با روغن و نفت و گازو ئیل سر کار دارند و سیستم های آب بیاری استفاده می شود ، شیر صافی بر اساس استاندارد های ملی و بین المللی طراحی و تولید شده و مقاومت بالایی دارد .

شیر پیسوار از محصولات کیز ایران

این شیر برای جلوگیری از وجود ذرات در سیستم های حساس کار برد دارد ، شیر پیسوار بین سیستم های لوله کشی و شیر آلات قرار می گیرد ،  دارای یک توری استیل ضد زنگ بوده که مقاومت شیر را در برابر خوردگی و نظافت املاح درون آب  بالا می برد .

شیر سوزنی از محصولات کیز ایران

در جاهایی که نیاز به جریان منظم و یک نواخت داشته باشند از شیر سوزنی برنجی استفاده می شود  برنجی ماند :

. مصارف صنعتی

. کشاورزی

. گرمایشی

. سیتم های بهداشتی

. لوله کشی های منازل

. بخار ، نفت  بنزین و سایر هیدروکربنها

شیر فشار شکن از محصولات کیز ایران

زمانی که نیاز به کاهش و  تنظیم و کنترل و تثبیت فشار خروجی سیال باشد از این شیر استفاده می کنند .

شیر انشعاب از محصولات کیز ایران

جهت تعمیر هر نوع خرابی و هم چنین جهت قطع و وصل نمودن جریان آب از شیر انشعاب استفاده می شئد که به صورت ربع گرد باز و بسته می شود .

شیر شبکه از محصولات کیز ایرن

جهت قطع و وصل نمودن جریان آب در حین نصب یا تعمیر از شیر انشعاب استفاده می شود که بر رووی کمربند انشعاب قرار می گیرد .

شیر آتش نشانی از محصولات کیز ایران

همان طور که از نامش پیدا است در در تابلوهای آتش نشانی نصب می گردد که دارای ورودی از پایین و خروجی با زاویه 130 درجه می باشد  و قابلیت اتصال به کوپلینگ شلنگ آتش نشانی را دارد .

 شیر واشری از محصولات کیز ایران

جهت حرکت سیال روی بدنه از شیر واشری استفاده می شود ، این شیر آب بندی را به طور کامل انجام می دهد .

فیلتر گازی از محصولات کیز ایران

جهت جلوگیری از ورود گرد و غبار ، شن و ناخالصی ها در خطوط لوله به کار برده می شود ، و با توجه به نشت گاز آب بندی را به طور کامل انجام می دهد .و بسیار مقاوم می باشد .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.