مشخصات فنی شیر گازی حقیقی

در سایزهای مختلف به شرح زیر است :

محصول شیر گازی درشیرآلات برنجی 2/1 , در لوله های گازی و مانیسمان بدون درز 2/1 اینچ استفاده می شود که بیشتر به گاز منازل و خانه ها متصل می شود وسایز بازاری آن دو نیز نامیده می شود . برای نمونه شیرگازی 2/1 اینچ حقیقی همان شیرگازی دو حقیقی می باشد .

شیرگازی در سایز 4/3 اینچ, همانند شیر 2/1 نیز در منازل و ساختمان های تاسیساتی و برای لوله کشی گاز ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد . این نوع شیر برای ساختمان ها بسیار مفید و ضروری می باشد .

قیمت شیرگازی حقیقی

شیر گازی1اینچ حقیقی , از سایزهای شیرگازی است که از بین 6سایز دیگر بسیار پرکاربرد تر است . این شیر به صورت شیرگازی کوچک , متوسط و سایز بزرگ تولید شده است تابرای مصارف مختلف ساختمانی به مشکل برنخورند . این شیر گازی 1 اینچ جزو شیرآلات برنجی متوسط است و در کل سایز ها این نوع شیرگازی بسیار پرمصرف است که در پمپ آب خانگی , لوله های گازی مانیسمان ودرز دار , لوله های گالوانیزه با انواع برندها و دیگر تجهیزات موتورخانه مورد استفاده قرار می گیرد .

شیرگازی 4/1  1 اینچ حقیقی , که از جنس برنج تولید شده است و از مدل های یکطرفه فنری  این شی گازی است . دی ان سی و دونام سایز لوله گازی است که به شیر یک و یک چهارم  اینچ گازی حقیقی میخورد .

شیرگازی 2/1 1 اینچ حقیقی , در  لوله مانیسمان بدون درز یا لوله جوشی درزدار سایز 40 مودر استفاده قرار می گیرد . این نوع سایز شیرگازی به صورت DN40 ساخته می شود و فشار گاز را تحمل می کند .

شیرگازی 2 اینچ حقیقی ,نیز از پرمصرف ترین سایزهای شیرگازی است .این نوع شیر گازی حقیقی از دیگر شیرها سنگین تر طراحی شده است که می تواند فشار گازی بالای لوله مانیسمان 2 اینچ و لوله جوشی 2اینچ را تحمل کند که در لوله گازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد . این نوع شیر گازی در ورودی گاز ساختمان بسته می شود و جزو شیر اصلی فلکه گاز ساختمان به حساب می آید .

شیر قفلی حقیقی نیز از جمله تولیدات شیرآلات گازی محسوب می شود که تنها در سایز 1 اینچ تولید شده است و برای لوله گازی یک اینچی ورودی هر واحد ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد . علت این نام گذاری به شیر قفلی این است که در هنگام بسته بودن شیر قفلی یک اینچ حقیقی شما می توانید با استفاده از یک قفل مانع از باز شدن آن توسط افراد دیگر شوید . این نوع شیر گازی دروروردی مغازه ها و اماکن عمومی نیز کاربرد بسیار دارد .

این محصولات در مقایسه با برندهای دیگر با قیمت های مناسب  تری در بازار عرضه می شود .

خرید شیر گازی حقیقی

[تعداد: 2    میانگین: 4/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *