مشخصات قیمت و خرید اتصالات و لوله گالوانیزه

مشخصات قیمت و خرید اتصالات و لوله گالوانیزه

در سیستم لوله کشی صنایع مختلف اتصالات گالوانیزه که از با کیفیت ترین ها هستند نقش اصلی را ایفا می کنند دارد چرا که مقاومت بالایی دارد و از استحکام و دوام طولانی برخورد دار هستند و همچنین آب بندی بسیار مناسبی را انجام می دهند از این رو به این نوع اتصالات توجه ویژه ای می شود.

اتصالات گالوانیزه لوله به سه نوع تقسیم می شوند که در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم.

اتصالات فلنج دار: این نوع اتصال به صورت جوشی یا دنده ای نصب می گردد و برای لوله های گالوانیزه بیشترین کاربرد را دارند که با جنس فولاد تهیه شده و با پیچ و مهره به یکدیگر وصل می شوند و تغییر مسیر و بستن مسیر لوله کاربرد دارند.

اتصالات دنده ای: این اتصالات به صورت دنده ای هستند و با کمک دنده ها که در اتصالات و لوله ها وجود دارند به یکدیگر نصب می شوند، این نوع اتصال دارای سایز محدود بین 10 تا 12 سانتی متر می باشد.

اتصالات جوشی: به دو دسته ی Butt weld و Socket weld تقسیم می شوند که به لوله ها وصل شده و با جوشکاری به هم محکم می شوند.

کارایی اتصالات گالوانیزه لوله:

  1. تغییر در اندازه ی قطر لوله ها
  2. تغییر مسیر لوله کشی.
  3. اتصال انواع قطعات صنعتی به لوله.
  4. ایجاد انشعاب در سیستم لوله کشی

گالوانیزه به دو روش گرم و سرد تولید می شوند که روش گرم برای دکل های برق و روش سرد برای اتصالات پیچ و مهره ای کاربرد دارد.

انواع لوله های گالوانیزه شامل لوله گالوانیزه گلخانه ای، لوله گالوانیزه گرم، لوله گالوانیزه سرد، لوله گالوانیزه عمقی داغ و… می شود که با اتصالات گالوانیزه به هم وصل می گردند و در محیط های مختلف مورد استفاده قرار گرفته می شوند.

در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و انتقال سیالات، به کارگیری در تصفیه خانه ها، کشاورزی، گلخانه ها، آب رسانی، حصارکشی، ساختن سازه های فلزی اتصالات گالواتیزه لوله مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت خرید اتصالات و لوله گالوانیزه

قیمت این محصولات با قیمت آهن ارتباط مستقیمی دارد که گاهی رو به افزایش و گاهی رو به کاهش می باشد، شما گرامیان می توانید به لینک های موجود فروشگاه های مورد نظر خود مراجعه کنید و لیست قیمت اتصالات را مشاهده نمایید و یا به مراکز فروش مراجعه نمایید.

اتصالات گالوانیزه
آبرسانی , لوله های pvc , پلی اتیلن , چاه , حفاری , آبیاری
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.