مغزی اتصالات گالوانیزه

مغزی گالوانیزه

گالوانیزه آهنی است که با روی پوشانده شده باشد. این آهن ، حتی اگر پوشش آن هم شکستگی پیدا کند از زنگ زدن محفوظ می ماند. خوردگی یا زنگ زدن آهن فقط در حضور اکسیژن و آب صورت می گیرد لذا در گالوانیزاسیون فلز فاسد شدنی را در مذاب یک فلز فاسد ناشدنی فرو می برند و بیرون می آورند تا سطح آن از یک لایه فلز فاسد نشدنی پوشیده شود. مثلاٌ ورقه های نازک آهنی را در مذاب فلز روی فرو می برند و بیرون می آورند تا سطح آن از یک لایه فلز فاسد نشدنی پوشیده شود و آهن سفید یا آهن گالوانیزه تهیه شود.از آهن گالوانیزه در ساختن لوازمی مثل لوله بخاری کانال کولر لوله های آب و هر جایی که احتمال خوردگی آهن و خسارت وجود دارد استفاده می شود.

خرید مغزی گالوانیزه

یکی از مهم ترین کاربردهایی که اتصالات در سیستم لوله کشی دارد , این است که با استفاده از اتصالات و این تجهیزات  به راحتی می توان جهت لوله کشی را تغییر داد . به همین علت , در کنار سیستم لوله کشی و لوله , اتصالات بسیار مهم و کاربردی هستند . برای اتصالات بر حسب نسبت فشار خطوط استاندارهای مختلفی وجود دارد . اتصالات عموما به صورت دسته ای و فورج ساخته و تولید شده است .اتصالات فولادی اتصالاتی هستند که از فولاد یک تکه بدون استفاده از جوشکاری ساخته می شود , و تنها برای تولید اتصالات در زمینه لوله کشی گاز از جوشکاری استفاده می کنند . اتصالات شامل دو نوع درزدار و مانیسمان است  .

قیمت مغزی گالوانیزه

برای به هم وصل کردن لوله های فولادی و گالوانیزه به یکدیگر از اتصالات گالوانیزه استفاده می گردد که با توجه به نیاز در ابعاد و ساختارهای گوناگون ساخته شده است که اتصال مغزی گالوانیزه نوعی اتصال از خانواده بوشن می باشد با این تفاوت که بوشن هر دو طرفش مادگی می باشد اما مغزی ها به صورت دو سر دنده می باشند.مغزی گالوانیزه در انواع سایزهای مختف برای انواع خطوط لوله گاز و آب تولید می شود. این مغزی گالوانیزه مانند دیگر اتصالات گالوانیزه به دو صورت سیاه و سفید تولید می شود و به در مراحل ساخت نیز به دو نوع گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم تولید می شوند. مغزی گالوانیزه در سایز های مختلف برای اتصال لوله ها به همدیگر با قطر و طول مختلف کاربرد دارد.از اتصال مغزی گالوانیزه به عنوان رابط، متصل کننده، کاهنده سایز و انسداد کننده مورد استفاده قرار می گیرد.

 

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *