مغزی شیر مخلوط ایگه

مغزی شیر مخلوط AEG

گروه تولیدی آاگ در زمینه تولید قطعات بهداشتی ساختمانی فعالیت می نماید و فعالیت تخصصی گروه تولیدی آشتیانی در زمینه تولید مغزی شیر مخلوط می باشد که از قطعات اصلی شیرآلات کلاسیک می باشد که به منظور قطع و وصل کردن آب مورد استفاده قرار میگیرد. گروه تولیدی آاگ در زمینه اتصالات و مغزی های از جنس فلز برنج فعالیت می نماید که انواع مغزی های تولیدی این گروه از جمله محصولات با کیفیت و پرفروش این تولیدی می باشد.

مغزی شیر مخلوط قطعه ای مکانیکی برای کنترل جریان سیال می باشد که در انواع شیرهای مخلوط نصب می شود.مغزی شیر سبب چرخش شیر مخلوط به سمت چپ یا راست شده و بدین گونه سبب قطع و وصل جریان سیال میگردد.

مغزی شیر مخلوط ای گ

از دیگر افتخارات این گروه تولیدی استفاده از مواد اولیه مرغوب  از آلیاژ تمام برنج با سرب زیر 5.2 درصد در ساخت این محصول می باشد. عدم استفاده از سرب و یا سرب با درصد بسیار کم سبب بهداشتی شدن این قطعات شده و از شکننده بودن آنها جلوگیری می نماید. زیرا وجود سرب با درصد بالا نه تنها برای سلامتی مضر می باشد بلکه مغزی حالتی ترد و شکننده پیدا می کند.

استفاده از مغزی های شیر مخلوط با کیفیت و دارای استاندارد گروه تولیدی آاگ سبب باز و بسته شدن شیر به راحتی و بدون فشار شده و از چکه کردن و اصراف جریان سیال به طور چشمگیری جلوگیری می کند. دلیل استفاده از فلز برنج در این محصول جهت جلوگیری از تجمع رسوبات مختلف می باشد.همچنین برنجی بودن مغزی شیر سبب می شود تا در مقابل رطوبت و سختی آب های سنگین مقاومت فیزیکی و شیمیایی بالایی داشته باشد.

مغزی شیر مخلوط تشکیل شده از: 1- پیچ یا میله که سر ان هزار خار شده است. 2- مهره اصلی یا بدنه مغزی شیر مخلوط که پیچ یا میله ی درون آن حرکت می کند. 3- اشپیل یا خار که میله را درون مغزی شیر مخلوط ثابت نگه می دارد. 4- واشر تخت لاستیکی 5- مهره ی محکم کننده ی واشر تخت می باشد که تمامی قطعات سعی شده است که از بهترین مواد اولیه موجود استفاده شود.

برای بالا بردن کیفیت و رضایت هر چه تمام تر مشتریان عزیز گروه تولیدی آاگ این تولیدی نسبت به کارگیری دستگاه های مدرن PLC و CNS اقدام نموده است که در کنار افزایش تولید روز افزون کیفیت قطعات تولیدی خود را نیز روز به روز افزایش نماید.

بیرینگ ها و اورینگ های به کار رفته در مغزی شیر مخلوط از مواد درجه یک NBR می باشد که مقاومت فیزیکی و شیمیایی بالایی دارد ، به عنوان مثال قطعات پلیمیری بیرینگ و اورینگ در برابر روغن مواد نفتی گریس و دمای بالا بسیار مقاوم است.

قیمت مغزی شیر مخلوط آ اِ گ

 

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *