مغزی شیر مخلوط اهرمی

مغزی شیر مخلوط اهرمی

قطع و وصل کننده هایی که امروزه در تمامی مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند تولید کننده کلمه شیرالات می باشند. به گفته دیگر کلمه شیرالات نیز جمع همین قطع و وصل کننده ها می باشد. در گذشته های نه چندان دور نیز این محصول در شکل ها و انواع مختلفی تولید و مورد استفاده قرار گرفته است.شیرالات جز محصولاتی به شمار می روند که کاربردی اساسی در زندگی افراد را دارا می باشند.این کاربرد نیز با پیشرفت صنعت شیرالات تعقیر کرده و که امروز شاهد تولید شیرالاتی در کاربرد های مختلفی هستیم. مواد استفاده شده در اغلب شیرالات الیاژ برنج می باشد.الیاژ برنج دارای ترکیبی از مس والمینیویم می باشد.نتایج ازمایشات نشان داده است که مس خواصیتی زد میکروب دارد که باعث از بین رفتن قارچ ها و میکروب ها می شود.همچنین وجود المینیوم در الیاژ برنج باعث مقاوم شدن ان در برابر فشار می شود. همان طور که در بالا اشاره کردیم در فرایند تولید اغلب شیرالات از الیاژ برنج استفاده می شود که به انها شیرالات بهداشتی می گویند.شیرالات بهداتشی به دلیل مقاوم بودن در برابر فشار و واکنشات شیمیایی اغلب در مکان های مسکونی و عمومی مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت مغزی شیر مخلوط اهرمی

مغزی شیر مخلوط از پر مصرف ترین قطعات شیرآلات می باشد که برای تولید انواع شیرآلات استفاده می شود مغزی شیر مخلوط جهت جلوگیری از خروج و هدر رفت آب می باشد. که انواع مختلفی دارد. مغزی شیر مخلوط زرد رنگ جهت شیرآلات کلاسیک قدیمی استفاده می شود و هرچه مغزی شیرمخلوط سنگین تر باشد کیفیت مغزی شیرآب بالاتر می باشد.

برای ساخت شیر مغزی می بایست از  به کار گیری دستگاه های به روز PLCوCNS اتوماتیک و مواد اولیه مرغوب از جمله میلگرد برنجی با ترکیب شیمیایی استاندارد MS-80 که به دلیل تهیه شدن از روش اکستروژن دارای مولفه سلامتی می باشد و استفاده از گریس خوراکی مرغوب اهمیت ویژه ای به کیفیت و حفظ سلامتی محصولات می باشد بهره برد.

مغزی شیر مخلوط تشکیل شده است از: 1- پیچ یا میله که سر ان هزار خار شده است. 2- مهره اصلی یا بدنه مغزی شیر مخلوط که پیچ یا میله ی درون آن حرکت می کند. 3- اشپیل یا خار که میله را درون مغزی شیر مخلوط ثابت نگه می دارد. 4- واشر تخت لاستیکی 5- مهره ی محکم کننده ی واشر تخت که تمامی قسمتهی فلزی از فلز برنج می باشد و تمام قسمتهای پلاستیکی از NBRمی باشد که در مقابل عملکرد های مداوم دارای مقاومت بسیار مطلوبی می باشد و با توجه به حجم زیاد استفاده از مغزی شیر مخلوط واشر مغزی قابل تعویض می باشد که در صورت چکه کردن شیر بتوان آن را تعویض نمود و از خرابیهای دیگ جلوگیری کرده و در مصرف آب نیز صرفه جویی کرد.

مغزی شیر مخلوط اهرمی

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *