مغزی شیر مخلوط ایران نوین

مغزی شیر مخلوط ایران نوین

گروه صنعتی ایران نون به عنوان یکی از تولیدکنندگان مطرح در زمینه تولید مغزی شیر مخلوط ایرانی می باشد که تمرکز خود برای تولید شیرآلات و قطعات وابسته به آن نهاده است تا تولیداتی با کیفیت و مورد پسند مصرف کنندگان تولید وارائه نماید. این تولید کننده مفتخر لست که توانسته بخشی از نیاز هشتاد میلیونی ایران را با بهترین کیفیت و قیمت تامین نماید و باعث رضایتمندی این طیف وسیع گردد.

مغزی شیر مخلوط از پر مصرف ترین قطعات شیرآلات می باشد که برای تولید انواع شیرآلات استفاده می شود مغزی شیر مخلوط جهت جلوگیری از خروج و هدر رفت آب می باشد. که انواع مختلفی دارد. مغزی شیر مخلوط زرد رنگ جهت شیرآلات کلاسیک قدیمی استفاده می شود و هرچه مغزی شیرمخلوط سنگین تر باشد کیفیت مغزی شیرآب بالاتر می باشد

قیمت مغزی شیر مخلوط ایران نوین

گروه تولیدی ایران نوین با به کار گیری از دستگاه های به روز PLCوCNS اتوماتیک و مواد اولیه مرغوب از جمله میلگرد برنجی با ترکیب شیمیایی استاندارد MS-80 که به دلیل تهیه شدن از روش اکستروژن دارای مولفه سلامتی می باشد و استفاده از گریس خوراکی مرغوب اهمیت ویژه ای به کیفیت و حفظ سلامتی محصولات خود قائل شده است.

گروه تولیدی ایران نوین در زمینه اتصالات و مغزی های از جنس فلز برنج فعالیت می نماید که انواع مغزی های تولیدی این گروه از جمله محصولات با کیفیت و پرفروش این تولیدی می باشد. دلیل استفاده از فلز برنج در این محصول جهت جلوگیری از تجمع رسوبات مختلف می باشد.همچنین برنجی بودن مغزی شیر سبب می شود تا در مقابل رطوبت و سختی آب های سنگین مقاومت فیزیکی و شیمیایی بالایی داشته باشد.

از دیگر افتخارات این گروه تولیدی استفاده از مواد اولیه مرغوب  از آلیاژ تمام برنج با سرب زیر 5.2 درصد در ساخت این محصول می باشد. عدم استفاده از سرب و یا سرب با درصد بسیار کم سبب بهداشتی شدن این قطعات شده و از شکننده بودن آنها جلوگیری می نماید. زیرا وجود سرب با درصد بالا نه تنها برای سلامتی مضر می باشد بلکه مغزی حالتی ترد و شکننده پیدا می کند. استفاده از مغزی های شیر مخلوط با کیفیت و دارای استاندارد گروه تولیدی ایران نوین سبب باز و بسته شدن شیر به راحتی و بدون فشار شده و از چکه کردن و اصراف جریان سیال به طور چشمگیری جلوگیری می کند.

مغزی شیر مخلوط اهرمی

بیرینگ ها و اورینگ های به کار رفته در مغزی شیر مخلوط از مواد درجه یک NBR می باشد که مقاومت فیزیکی و شیمیایی بالایی دارد ، به عنوان مثال قطعات پلیمیری بیرینگ و اورینگ در برابر روغن مواد نفتی گریس و دمای بالا بسیار مقاوم است.

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *