مغزی شیر مخلوط سیتکو

مغزی شیر مخلوط سیتکو

مجموعه بزرگ سیتکو در زمینه شیرآلات صنعتی، بهداشتی،اتصالات و لوله و بسیاری از ملزومات دیگر از جمله موتورخانه،حمام و آشپزخانه فعال بوده است. این شرکت با در دست داشتن کارشناسان متخصص در این صنعت و همینطور بهره گیری مستمر از تکنولوژی روز دنیا برای افزایش کیفیت روز افزون صنایع تولیدی باعث شده است تا در رده بالایی هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ کمیت قرار گیرد. برند سیتکو یک برند ایرانی می باشد که برخی از محصولات آن در کشور چین و بخشی دیگر در ایران تولید می گردد.

برند سیتکو در سال 1990 تاسیس شده است و با افتخار توانسته است استانداردهای جهانی ایزو 9001 و ایزو 14001 را کسب نماید.گروه صنعتی سیتکو توانسته است با تولید محصولات خود در کشور چین علاوه بر جوابگویی به تقاضای مشتریان داخلی محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر نماید.

خرید مغزی شیر مخلوط سیتکو

مغزی شیر مخلوط قطعه ای مکانیکی برای کنترل جریان سیال می باشد که در انواع شیرهای مخلوط نصب می شود.مغزی شیر سبب چرخش شیر مخلوط به سمت چپ یا راست شده و بدین گونه سبب قطع و وصل جریان سیال میگردد. متریال مصرفی در مغزی شیر مخلوط سیتکو برنجی می باشد. دنده های این شیر از نوع NPT بوده که با سردنده های موجود در بازار سازگاری دارد. به دلیل استفاده از مغزی شیر مخلوط در مکان های مسکونی دلیل دارا بودن این شیرالات از الیاژ برنج می باشد.در فرایند تولید مغزی شیر مخلوط از الیاژ برنج استفاده می کنند،این الیاژ در برار زنگ بسیار مقاوم بوده و باعث الودگی اب نمی شود و همین مورد باعث می شود این محصول به عنوان بهترین گزینه برای مکان های مسکونی باشد. به دلیل استفاده شدن از فلز برنج باعث می شود که قطعات مورد استفاده در مغزی شیر مخلوط سیتکو در برابر حرارت زیاد جریان آب عبوری در مدت زمان دراز مقاومت بسیار خوبی را از خود نشان دهد.

مغزی شیر مخلوط تشکیل شده از: 1- پیچ یا میله که سر ان هزار خار شده است. 2- مهره اصلی یا بدنه مغزی شیر مخلوط که پیچ یا میله ی درون آن حرکت می کند. 3- اشپیل یا خار که میله را درون مغزی شیر مخلوط ثابت نگه می دارد. 4- واشر تخت لاستیکی 5- مهره ی محکم کننده ی واشر تخت می باشد که به دلیل استفاده مکرر از این قطعه در مکانهای مختلف از NBR برای تولید واشرهای این مغزی استفاده شده است. که در صورت خرابی نیز قابلیت تعویض دارد و در بازار قفطعه یدکی آن موجود می باشد.

نوع دیگری از مغزی شیر مخلوط سرامیکی می باشد. که مغزی سرامیکی همان مغزی نیم دور می باشد که فرق آن با مغزی شیر مخلوط در این است که برای بستن شیر آب فقط از نیم دور استفاده می شود و یک دور کامل نیاز ندارد.

قیمت مغزی شیر مخلوط سیتکو

 

 

 

[تعداد: 3    میانگین: 4.7/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *