مغزی شیر مخلوط پارس مهاب

مغزی شیر مخلوط پارس مهاب

اهمیت شیرآلات در زندگی امروزی ب هیچکس پوشیده به طوری که می توان گفت زندگی بدون شیرآلات با دشواری و سختی های زیادی روبرو خواهد بود.

پس لازم است در هنگام خرید بسیار دقت کنیم تا بتوانیم شیرآلاتی را انتخاب نماییم که دوام طولانی داشته و در کوتاهترین زمان ما را به ناچار در دردسرهای تعویض و یا تعمیر نیاندازند.

برای شناخت یک برند خوب کافیست به سابقه ی تولید و رزوه ی آن مراجعه کنید که این کار را می توانید با سرچ در گوگل به راحتی به دست آورید.

ما در این مقاله تمام تلاشمان را می کنیم تا یک برند خوب و با کیفیت به شما معرفی کنیم.

یکی از تولید کنندگان شیرآلات که به شما اطمینان را می دهد تا شیرآلات از نظر کیفیت عمر طولانی داشته باشند شرکت پارس مهاب می باشد، این مجموعه از بهترین متریال در تولیدات خود استفاده می کندد.

مغزی شیر مخلوط پارس مهاب از نمونه تولیدات برتر این مجموعه می باشد که از آلیاژ برنج تولید می شود، برنج خواص بسیاری از جمله مقاومت در برابر ضد خوردگی، مقاومت در برابر پوسیدگی و فرسودگی، مقاومت در برابر چکش خواری، مقاومت در برابر رطوبت و سختی آبهای سنگین، مقاومت فیزیکی و شیمیایی بالا، ضد ضربه، ضد میکروبی را دارا می باشد.

همچنین آلیاژ برنج در برابر رسوبات مقاوم است که همین موضوع باعث می شود مغزی دچار رسوب نشود و کارایی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

در تولید مغزی شیر مخلوط  پارس مهاب از درصد سرب کمی استفاده می شود تا از لحاظ بهداشت و سلامتی مشکلی ایجاد نشود چرا که سرب به مرور زمان خورده می شود و ذراتش در آب سلامتی انسان را به خطر می اندازند.

مغزی شیر مخلوط پارس مهاب
مغزی شیر مخلوط پارس مهاب

مغزی شیر مخلوط در شیرآلات کلاسیک به صورت چرخشی باز و بسته می شود و برای آب گرم و سرد به کار می رود و می تواند دماهای بالا و پایین را متحمل شود.

اگر متوجه شدید که شیرآب چکه می کند و یا به سختی باز و بسته می شود و یا شل شده است مطمئن باشید که مغزی دچار نقص شده است و باید سریع تعویض شود تا از هدر رفتن آب جلوگیری به عمل آورد.

قیمت مغزی شیر مخلوط پارس مهاب

بسته به کیفیت مغزی قیمتش متفاوت است هرچه مغزی سنگین تر باشد کیفیتش به طبع بالاتر می رود و بالعکس.

مشاهده ی قیمت ها در سایت پارس مهاب امکان پذیر می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.