مغزی شیر مخلوط پارس مهاب

مغزی شیر مخلوط پارس مهاب

گروه صنعتی پارس مهاب به صورت تخصصی در مورد طراحی و تولید انواع مغزی شیر مخلوط فعالیت می نماید و توانسته است با تلاش گروهی از صمعتگران و مدیران از ماشین آلات روز بهره برداری نماید و تولیدات خود را با کیفیتی مطلوب و مورد رضایت مشتریان به بازار عرضه نماید و در زمینه قیمت نهایی با بسیاری از تولیدات مشابه رقابت نماید.

قیمت مغزی شیر مخلوط پارس مهاب

مغزی شیر مخلوط از پر مصرف ترین قطعات شیرآلات می باشد که برای تولید انواع شیرآلات استفاده می شود مغزی شیر مخلوط جهت جلوگیری از خروج و هدر رفت آب می باشد. که انواع مختلفی دارد. مغزی شیر مخلوط زرد رنگ جهت شیرآلات کلاسیک قدیمی استفاده می شود و هرچه مغزی شیرمخلوط سنگین تر باشد کیفیت مغزی شیرآب بالاتر می باشد. نوع دیگری از مغزی شیر مخلوط سرامیکی می باشد. که مغزی سرامیکی همان مغزی نیم دور می باشد که فرق آن با مغزی شیر مخلوط در این است که برای بستن شیر آب فقط از نیم دور استفاده می شود و یک دور کامل نیاز ندارد.

. جنس مغزی شیر مخلوط عمدتا از جنس برنج است و به دلیل جلوگیری از تجمع رسوبات مختلف این فلز انتخاب شده است . همچنین برنجی بودن مغزی این شیر مخلوط پارس مهاب , باعث می شود تادر مقابل رطوبت و  سختی آب های سنگی مقاومت فیزیکی و شیمایی بالایی داشته باشد . استفاده از مغزی های شیر مخلوط پارس مهاب, با کیفیت و استاندارد باعث باز و بسته شدن راحت شیر بدون وجود هیچ گونه فشاری  می شود .و از چکه کردن و اصراف جریان سیال به طو چشم گیی جلوگیری می کند . مغزی شیر مخلوط پارس مهاب از مواد اولیه با کیفیت و با استانداد تولید و به خریداران ارائه شده است و از آلیاژ تمام برنج با سرب زیر 2/5 درصد ساخته شده است . عدم استفاده از سرب و یا سرب با درصد بسیارکم باعث بهداشتی شدن این قطعات می شود و همچنین از شکننده بودن آن جلوگیری می کند . زیرا وجود سرب با درصد بالا نه تنها برای سلامتی مضر است بلکه مغزی شکننده می شود . بیرینگ ها و اورینگ های به کار رفته در مغزی شیر مخلوط پارس مهاب از مواد  درجه یک NBR تشکیل شده است که مقاومت فیزیکی و شیمیایی بالایی داد , به عنوان مثال : قطعات پلیمری بیرینگ  و اورینگ در برابر وغن , مواد نفتی , گریس و دماهای بالا بسیار مقاوم است .

مغزی شیر مخلوط اهرمی

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *