مغزی شیر مخلوط پارس

مغزی شیر مخلوط پارس

واحد تولیدی شیرآلات بهداشتی پارس با لطف و عنایت خداوند منان و همت و پشتکار مردانی زحمتکش، ساعی، متعهد و پر تلاش توانسته است به صورت مستقل شروع به تولید انواع شیرآلات بهداشتی  و ساختمانی با نام تجاری پارس نموده است. گرچه تا پیش از این نیز مدیران این تولیدی در زیمینه های مختلف فنی و تخصصی با صنعتگران بنام این عرصه همکاری داشته اند و لی از همان ابتدای راه تعهد ما به رعایت حقوق مصرف کنندگان نظیر رعایت کیفیت مطلوب و منسب و استمرار در بهبود سطح کیفی محصولات، قیمت مناسب و … باعث شده است که جایگاهی شایسته در بازار شیرآلات بهداشتی و ساختمانی بیابیم. تا آنجایی که متاسفانه عده ای بر آن شدند تا محصولات خود را با نام محصولات ما به بازار عرضه کنند. در راستای هدف همیشگیمان استمرار در بهبود کیفیت محصولات ، موفق به اخذ پروانه علامت استاندارد ایران هم در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی اهرمی و نیز کلاسیک و همچنین گواهینامه استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO-9001 شدیم.

خرید مغزی شیر مخلوط پارس

گروه تولیدی پارس با تولید محصولاتی با کیفیت بالا و استفاده از مواد اولیه مرغوب و دستگاه های تمام اتوماتیک از جمله CNCدر تولید توانسته است پاسخگوی نیازهای مصرف کنندگان در سراسر ایران و کشورهای همسایه گردد.مغزی شیر مخلوط در سرویس هایی که دارای لوله های آب سرد و آب گرم می باشند متصل می شوند.طرز کار این نوع شیر تقریباٌ مشابه شیرهای ساده است با این تفاوت که آب سرد و آب گرم پس از عبور از شیر مغزی مخلوط در محفظه شیر با یکدیگر مخلوط شده و از علم شیر خارج می شود.

مغزی شیر مخلوط تشکیل شده از: 1- پیچ یا میله که سر ان هزار خار شده است. 2- مهره اصلی یا بدنه مغزی شیر مخلوط که پیچ یا میله ی درون آن حرکت می کند. 3- اشپیل یا خار که میله را درون مغزی شیر مخلوط ثابت نگه می دارد. 4- واشر تخت لاستیکی 5- مهره ی محکم کننده ی واشر تخت می باشد که دلیل استفده از فلز برنج در قسمتهای فلزی این محصول به دلیل بالا بردن کیفیت آن و رعایت مسائل بهداشتی برای مصرف کنندگان عزیز می باشد که این مهم باعث می شود در موقع استفاده از مغزی شیر مخلوط املاح موجود در آب در آن رسوب نکند و و به دلیل نداشتن سرب در تولید این محصول کیفیت آب مصرفی را تحت شعاع قرار ندهد. ضمناٌ در قسمتهای پلاستیکی نیز از ماده NBR استفاده شده است که در مقابل گرم و سر شدن ها و باز و بسته شدن های مکرر از مقاومت بسیار بالایی برخوردا می باشد.

بیشترین فرسودگی در مغزی شیر مخلوط در قسمت واشر تخت پایین شیر مخلوط می باشد که به دلیل قابلیت تعویض این قطعه امکان تعمیر آن وجود دارد.

قیمت مغزی شیر مخلوط اهرمی

[تعداد: 2    میانگین: 4.5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *