مغزی شیر مخلوط گرومیکس قیمت مغزی شیرمخلوط گرومیکس

مغزی شیر مخلوط گرومیکس

مغزی شیر مخلوط قطعه ای مکانیکی برای کنترل جریان سیال در شیرآلات است که با چرخش به سمت چپ یا راست باعث قطع و وصل آن می شود. معمولاٌ با توجه به وجود رطوبت و رسوبات در شیرآلات برای ساخت مغزی شیر از آلیاژ برنج استفاده می کنند تا در مقابل نم و سختی آب مقاومت داشته باشد. از طرفی دیگر استفاده از مغزی های استاندارد همچون مغزی شیرمخلوط گرومیکس می تواند موجب سهولت در باز و بسته کردن شیر عمر طولانی مغزی و چکه نکردن آب شود.

قیمت مغزی شیرمخلوط گرومیکس

گروه تولیدی و صنعتی گرومیکس در زمینه تولید مغزی شیر مخلوط و قطعات شیرآلات بهداشتی شروع به کار کرده و موفق به دریافت نشان استاندارد شده است.

مغزی شیر مخلوط گرومیکس با استفاده از آلیاژ تمام برنج با سرب زیر 5.2 درصد تولید شده است که علاوه بر افزایش کیفیت در این محصول از خطرات زیانبار وجود سرب  برای سلامتی انسان جلوگیری می نماید زیرا سرب پس از مدتی دچار خوردگی شده و علاوه بر آن از نظر بهداشتی نیز زیانهایی را در پی خواهد داشت.

لیست قیمت مغزی شیرمخلوط گرومیکس

همینطور قطعات لاستیکی به کار رفته در مغزی های شیر این مجموعه نظیر بیرینگ و اورینگ ها از مواد درجه یک NBR می باشد که نسبت به روغن و گریس و مواد نفتی و تغییرات شدید دما مقاوم هستند. از مغزی شیر مخلوط برای شیرظرفشویی، شیر دستشویی، شیر روشویی، شیر حمام و به عنوان مغزی مغزی در داخل شیرآلاتی که کاربردهای مشابه موارد ذکر شده را دارند استفاده می شود.

نمایندگی مغزی شیرمخلوط گرومیکس

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *