نمایندگی اتصالات توپی برزیل

اتصالات توپی برزیل

همانطور که از اسم این محصولات مشخص است این اتصالات در کشور برزیل مطابق با استانداردهای بین المللی و استاندارد NPI و BSP تولید می شوند که این نوع استانداردتعداد و زاویه رزوه ها را مشخص کرده است.

اگر می خواهید عمر لوله کشی شما با کمترین هزینه افزایش یابد با اطمینان به شما می گوییم که اتصالات توپی برزیل را انتخاب نمایید.

نکته قابل توجه در این محصولات این رزوه ای بودنشان است که نیاز به آب بندی دارند پس برای این کار باید به طور حتم از نوارتفلون، خمیرتلفون و مواردی از این قبیل استفاده نمود.

اتصالات رزوه ای به دلیل نوع ساخت مزیت های منحصر یه فردی از جمله استحکام بالا، مقاومت در برابر فشار تا 20 بار، منقبض منبسط نشدن در اثر گرما و سرما و غیره … اشاره نمود.

گالوانیزه کردن به پوششی که روی اتصالات با روش های قدیمی و گرم ایجاد می شود گفته می شود که فولادهای معمولی و چدن ها شامل این پوشش می شوند که نوع آن به آلیاژ مورد استفاده بستگی دارد.

نمایندگی اتصالات توپی برزیل
نمایندگی اتصالات توپی برزیل

نمونه هایی از اتصالات توپی برزیل

تبدیل: برای تغییر سایز لوله مورد استفاده قرار می گیرد که از یک طرف به سمت داخل دنده (مادگی) می باشد و از یک  طرف دیگر از قسمت بیرون دنده (نری) می باشد.

سه راهی: به دو دسته سه راهی مساوی (سایز ورودی، خروجی و انشعاب مساوی است) و سه راهی تبدیلی تقسیم می شود که برای انشعاب گرفتن از لوله گالوانیزه کاربرد دارد و مانند زانو گالوالنیزه به صورت مادگی دنده می شود.

زانویی: برای تغییر جهت جریان به کار برده می شود که می تواند به صورت 90 درجه و 45 درجه تغییرات را ایجاد نمایند.

مغزی: از نظرشکل ظاهری مشابه با بوشن است اما مغزی از بیرون دنده می شود.

مهره ماسوره: یکی ازاصلی ترین اقلام گاتلوانیزه محسوب می شود که وظیفه اش ایجاد فاصله بین خطوط برای باز کردن آسان اقلام لوله کشی می باشد.

درپوش: برای مسدود کردن مسیرلوله کارایی دارد.

نمایندگی اتصالات توپی برزیل

محصولات برزیل از نمونه محصولات خارجی هستند که وارد ایران می شوند اما این موضوع باعث نمی شود که اتصالات توپی را به سختی به دست آوریم، این مجموعه در تمام نقاط ایران نمایندگی های فروش دارند که همه روزه فعال بوده و آماده خدمت رسانی به مردم عزیزمان هستند و شما را با صبر و حوصله راهنمایی می کنند.

امیدواریم مطالب برایتان مفید بوده باشند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.