نمایندگی اتصالات پلی رود

نمایندگی اتصالات پلی رود

واحد تولیدی تحقیقاتی پلی رود یکی از برجسته ترین واحدهای تولیدی ایران می باشد که بیش از 30 سال است که در زمینه تولید اتصالات فلزی و مواد پلیمری در حال فعالیت می باشد و توانسته است با کیفیت بالای محصولات تولیدی علاوه بر تامین نیاز مصرف کنندگان داخلی در زمینه صادرات تولیدات نیز فعال باشد و می توان گفت که واحد تحقیقات و تولیدی پلی رود به عنوان بزرگترین واحد تولیدی اتصالات آبیاری و آبرسانی پلیمری در کشور و همچنین در خاورمیانه محسوب می شود. مجموعه تولیدی مدرن پلی رود در زمینی بالغ بر 300000 متر مربع در یکی از بهترین شهرکهای صنعتی کشور واقع در طبیعت بکر و زیبای مازندران در حال فعالیت و توسعه می باشد.

خرید اتصالات پلی رود

کارخانه جات پلی رود در زمینه تولید لوله و اتصالات پلیمری فعالیت می کند که امتیازات بالایی در برابر لوله و اتصالات فولادی و پوش فیت دارا می باشد و دارای ویژگیهایی خاصی می باشد که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

همانطور که می دانید حداکثر ارتفاع تست آبند توسط لوله و اتصالات پوش فیت تنها 5 متر می باشد که به 2 طبقه هم نمی رسد در صورتی کهدر لوله و اتصالات پلی اتیلن تا 10 طبقه می باشد یعنی در حدود 40 متر هم تست پر و آب بند انجام گردیده است.

مقاوم نبودن محل اتصالات پوش فیت در مقابل نوسانات زمین (زمین لرزه) به دلیل حساسیت بالای این سیستم در صورتیکه پلی اتیلن تنها سیستمی است که کاملاٌ در مقابل نوسانات زمین مقاوم می باشد زیرا به دلیل جرم مولوکولی بسیار بالایی که پلی اتیلن دارا می باشد جوشها مقاومت خود لوله را پیدا کرده و یک سیستم فاضلاب یک پارچه بوجود می آید لذا این نکته مثبت و برتری مهم پلی اتیلن در کشور زلزله خیزی مانند ایران بسیار حائز اهمیت است. مقاومت بسیار بالای پلی اتیلن در مقابل حرکت خاک و فشار و توانایی قرار گرفتن در زیر بتن و اجسام سخت و سنگین یکی دیگر از خاصیتهای مهم پلی اتیلن می باشد در صورتیکه سیستم پوش فیت زمانی آب بند می باشد که لوله و اتصالات به دور از هرگونه فشار و به صورت دایره کامل در داخل یکدیگر قرار گیرد اما به دلیل نرمی پوش فیت چنانچه از خارج فشاری بر آن وارد گردد از دایره کامل خارج شده و به شکل بیضی به خود گرفته و همین مسئله باعث به وجود آمدن نشت از محل اتصالات می گردد. همچنین صدای عبور فاضلاب در سیستم پوش فیت به مراتب بیشتر از پلی اتیلن می باشد. یکی از بزرگترین ضعف های پوش فیت آب بند نشدن و نشت فاضلاب از محل اتصال زانوی سیفونها بوده که همین مشکل تولید کنندگان پوش قیت را بر آن داشته که روی به استفاده از سیفونهای نشتی ناپذیر پلی اتیلن بیاورند که این خود گویای برتری پلی اتیلن و ضعف سیستم پوش فیت می باشد.

قیمت اتصالات پلی رود

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *