نمایندگی شیرفلکه فاراب قیمت نمایندگی شیرفلکه فاراب

شیرفلکه فاراب

شرکت فاراب به عنوان یک تولید کننده صنعتی همیشه پیشرو در تولید بوده و در توسعه کسب و کار و مسؤلیتهای اجتماعی گامهای بلندی برداشته است.

فاراب در سال 1365 در شهر هشتگرد تاسیس گردید و موفق شد برای اولین بار شیرآلات چدنی را تولید و به بازار ایران عرضه نماید.

مدیران توانمند این مجموعه همچنان در تلاش هستند تا با ارتقای محصولات با کیفیت و نوآوری با جدیدترین فناوری سطح جهانی و دانش روز دنیا، نیاز مشتریهای خود را برآورده کنند و میهن عزیزمان ایران را در زمینه شیرآلات خودکفا سازند.

شرکت فاراب رضایت متقاضیان خود را که سرمایه های معنوی شرکت هستند رسالت خود دانسته و برای رضایت و اعتماد هرچه بیشتر آنها از نظرات وانتقادات و پیشنهادات صاحب نظران کمال بهره را می برد تابتواند تنوع تولید را با بالاترین کیفیت دراختیارعزیزان قرار دهد.

در شرکت فاراب تولیدات متنوعی صورت می گیرد که یک نمونه از آنها شیرفلکه می باشد.

  1. شیرفلکه کشویی زبانه فلزی فاراب اصل PN16
  2. شیرفلکه کشویی زبانه فلزی فاراب اصل PN10
  3. شیرفلکه کشویی زبانه لاستیکی فاراب اصل PN16
  4. شیرفلکه سوزنی یا سوپاپی فلزی چدنی فلنج دار فاراب اصل فنا منا

برای انتخابهریک از محصولات نام برده شده باید به نقشه لوله کشی، نوع کاری که شیر باید انجام دهد، حجم شیر، درجه حرارت و فشار، مواد سازنده شیر، سیستم محرکه راه اندازی توجه شود.

نمایندگی شیرفلکه فاراب
نمایندگی شیرفلکه فاراب

شیرفلکه فاراب که به منظور قطع و وصل جریان به کار می رود، در سایزهای مختلفی تولید می گردد و صنایع مختلفی را تحت پوشش خود قرار می دهد.

  • صنایع نفت و گاز
  • تاسیسات حرارتی برودتی
  • آب و فاضلاب

شیر فلکه فاراب در مکانهایی که نیازباشد جریان را به طورکامل باز کنند و یا به طورکامل ببندند به کار می روند که به علت افت فشار پایین در آنها معمولا در مسیر لوله های طویل قرار می گیرند.

 

 

نحوه کارکرد شیرفلکه فاراب

  • زمانی که کشو یا بندآور به سمت بالا می رود ازمسیر جریان خارج شده وهیچ مقاومتی در برابرعبورجریان ندارد.
  • اماهنگامی که کشو به پایینترین نقطه خود برسد درمسیر جریان قرارمی گیرد وهمین تغییرمسیر و تصادم با کشو باعث می شود که تلاطم و افت فشار به وجود بیاید.

نمایندگی شیرفلکه فاراب در تمامی شهرهای ایران به طورفعال و باصبر وحوصله آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند که با مراجعه به آنها می توان مشاوره گرفت و هم اینکه شیرفلکه فاراب را همراه باگارانتی و خدمات پس از فروش دریافت کرد.

تاسیسات امینکو-بازار شیرآلات اتصالات-قیمت به روز

از نکاتی مهمی که به مشتریان در زمینه خرید هر نوع محصول کمک می کند اطلاع از قیمت و سایر مشخصات کالای مورد نظر است. در این صورت هر فرد می تواند به راحتی کالاهای مختلف و کالاهای مشابه از

برندهای متفاوت را به دقت با هم مقایسه کند و بهترین انتخاب را انجام دهد.

در شرایطی که مشخصات کالاهای در حال فروش کامل نباشد، ممکن است افراد در انتخاب محصول مناسب خود و خرید آن با مشکلاتی مواجه شوند و در نهایت محصولی که تهیه کرده اند به طور کامل انتظاراتشان

را برآورده نسازد.

در همین تاسیسات امینکو به منظور ایجاد شفافیت در زمینه ی قیمت ها، شرایط تخفیفات، ارائه ی اطلاعات کافی و احترام به خریدار گرامی اقدام به ایجاد استارت آپی جدید در عرصه شیرآلات خانگی و صنعتی

نموده و به این شکل فصلی نو در زمینه ی ارائه لیست قیمت، کمترین قیمت و نمایندگی فروش محصولاتی چون شیر گازی سارا، شیر گازی عالی، نوار تفلون آسیا، نوار تفلون دنا، شیرآلات کیزایران، شیر گازی

استارکو، شیرآلات رهانه، انواع شیرآلات سیتکو، شیر گازی سوگاتی، شیر گازی بوگاتی، شیرآلات سیم ایتالیا، شیرآلات کشویی سامین و شیرآلات رفیع آغاز کرده است.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.