نمایندگی شیر گازی سارا نماینده فروش شیر گازی سارا

نمایندگی شیر گازی سارا

نمایندگی شیر گازی سارا که از سال 1358 شروع به تولیدات خود  در بازار فروش شیرگازی  کرده است ، توانسته  نام خود را بین خریداران شیر گازی به عنوان برند معتبر جای دهد ، این شرکت با جذب پرسنل توانمند و با تجربه محصولاتی را تولید می نمایند که از کیفیت بالا برخورد دار هستند ، جنس این شیر ها از مواد درجه یک می باشد ، که با مقاومت بالا تولید می شوند .

نمایندگی شیر گازی سارا انواع شیر گازی را با سایز های مختلف به بازار ارائه می دهد ، این شرک تولید کننده انواع شیر گازی ، شیر گازی سارا را با سایزهای 2/1 اینچ ، 4/3 اینچ ، 1 اینچ ، 4/1 1 اینچ ، 2/1 1 اینج و 2 اینچ طراحی می نماید .

نمایندگی شیر گازی سارا شیرهایی تولید کرده که جنس بدنه آ نها از آلیاژ برنج بوده و مکانیزم داخلی این شیر ها به صورت کروی یا توپی بوده و توسط یک اهرم که روی بدنه قرار گرفته است ، مایعات و سیالات را به طور کامل قطع و وصل می نمایند .

نمایندگی شیر گازی سارا

با توجه به مکانیزم داخلی این شیرها که  کروی شکل است ،  دارای یک سوراخ می باشد که با باز کردن این سوراخ در راستای شیر قرار می گیرد و باعث می شود جریان گاز شروع شود .

نمایندگی شیر گازی سارا به دلیل سرعت در باز و بسته شدن شیر در مسیر لوله های گاز قرار می گیرد تا بتواند جرایانات را قطع و وصل نماید به همین دلیل نام شیر گازی را برایش انتخاب کرده اند .

بال ولو یا همان شیر گازی برای سیالات مایع و گاز مرد استفاده قرار می گیرد که توپی داخلی بال ولو مخصوص آب می باشد که به آن شیر غیر گازی نیز گفته می شود .

نمایندگی شیر گازی سارا از دنده هایی با نوع NPT  تشکیل شده است که سازگاری کاملی با سر دنده های موجود دارد .

نمایندگی شیرگازی سارا  انواع شیر آلات برنجی تولید می نمایند که می توان به چند نمونه هم چون

شیر فلکه کشویی ، شیر فلکه سوزنی ، شیر فلکه آتشنشلنی ، شیر یک طرفه دریچه ای ، شیر یک طرفه فنری ، شیر سوپاپی ، شیر صافی ، شیر فشار شکن ، شیر پکیجی ، شیر پیسوار اشاره نمود .

نماینوگی شیر گازی سارا هم چنین شیر قفلی سارا را تولید می نماید ، این شیر در پشت کنتور که در وروری منزل قرار دارد بسته می شود .

شیر قفلی سارا در دو سایز 2/1 1 اینچ و 1 اینچ تولید می شود .

نمایندگی شیر گازی سارا با اهداف راهبردی همانند تولیدات با کیفیت بالا و مستحکم در رقابت با شیرهای مشابه داخلی و خارجی بی همتا نشلن داده می  شود ، چرا که این محصول از قطعات مناسب و با کیفیات تشکیل شده است که در شزایط آب و هوایی مختلف مقاوم می باشد و با توجه به این که از نظر اقتصادی بسیار مناسب است ، خریدارا زیادی را جذب نموده است .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.