نمایندگی نوار تفلون نمایندگی فروش نوار تفلون|پخش نوارتفلون

نمایندگی نوار تفلون

نوار تفلون به صورت کاملا تمیز ، مطمئن و آسان کار آب بندی اتصالات را انجام می دهد ، آب بندی توسط نوار تفلون فقط مخصوص مایعات نمی باشد بلکه در اتصالات گازی نیز کارایی پیدا می کند .

نوار تفلون توسط شرکت های مختلفی تولید می شوند و توسط نمایندگی نوار تفلون به فروش می رسند .

نمایندگی نوار تفلون در سرتا سر کشور برقرار هستند تا بتوانند خدمات فروش را به خرید داران عرضه نماید .

نمایندگی نوار تفلون در رنگ ها و متراژ های مختلفی نوار تفلون را موجود دارند که با توجه به نیاز خود و با دریافت مشاوره می توانید بهترین برند را انتخاب و خرید داری نمایید .

بررسی نوار تفلون در نمایندگی نوار تفلون :

پلی تترافلوئوراتیلن که پودری سفید رنگ است درتولید نوار تفلون به کار برده می شود ، که با نام مختصر P.T.F.E نیز شناخته می شود ، نوار تفلون با ضخامت 70 تا 100 میکرون تولید می شود و عرضی 12 میلی متری و طولی 5 تا 10 متر دارد ، به طور کلی نوار تفلون بسیار نازک می باشد .

نوار تفلون در اتصالات گلوانیزه کار آب بندی را انجام می دهد و از وجود نشتی جلوگیری می نماید ، در اتصالات گازی نوار تفلون با بستن به دور لوله و اتصال ، آب بندی را ایجاد کرده و از نشتی های احتمالی جلوگیری می کند وجود نشتی در اتصالات گازی می تواند ایجاد حادثه نماید .

نوار تفلون مزیت های زیادی دارد که در ادامه مطلب به آن ها اشاره می کنیم اما یکی از ایرادات نوار تفلون این می باشد که در دمای 400 درجه سانتی گراد گاز سمی از خود تولید می کند که برای پوست و آب آشامیدنی خطرناک هستند .

نمایندگی نوار تفلون

مزایای نوار تفلون در  نمایندگی نوار تفلون :

1 . حالت چسبندگی ندارد و در برابر سایش و خوردگی مقاوم است .

2 . جاذب آب نمی باشد و در تماس با بخار پایدار است .

3 . در تماس با روغن و گاز مقاومت بالایی از خود نشان می دهد .

4 .  در دماهای مختلف مستحکم است و تغییر ظاهر نمی دهد .

5 . نرم و انعطاف پذیر است و ضریب اصطکاک پایینی دارد .

6 . غیر قابل اشتعال بوده و عایق حرارتی مناسبی می باشد .

7 . در دمای 190- تا 370+ مقاومت بالایی را دارا می باشد .

در اتصالات پی وی سی استفاده از نوار تفلون امکان پذیذ نمی باشد ، این اتصالات را باید با چسب پی وی سی آب بندی نمود .

کارایی نوار تفلون در نمایندگی نوار تفلون :

قابل استفاده برای فلز می باشد ، برای لوله کشی گاز به کار می رود ، در تاسیسات ساختمانی  و خطوط انتقال آب و سایر سیالات مورد استفاده قرار می گیرد ، در پمپ ها ، موتور خانه ها ، مخازن آب کاربرد دارد ، در صنایع مختلف کارایی دارد ، به عنوان درزگیر به کار برده می شود .، در خطوط اتنقال سیالات مورد استفاده قرار می گیرد .

در نمایندگی نوار تفلون انوع نوار تفلون با رنگ ها و متراژ های مختلف وجود دارد که می توان به نوار تفلون زرد ، نوار تفلون سبز ، نوار تفلون قرمز ، نوار تفلون قهوه ای ، نوار تفلون بنفش ، نوار تفلون سفید ، نوار تفلون صورتی و … اشاره نمود .

نوار تفلون های ذکر شده در برند های مختلف وجود دارند که با نمایندگی نوار تفلون می توان مشورت نمود و تا بتوان بهترین نوع نوار تفلون را با شایسته ترین قیمت تهیه و خرید داری کرد .

تاسیسات امینکو-بازار شیرآلات اتصالات-قیمت به روز

از نکاتی مهمی که به مشتریان در زمینه خرید هر نوع محصول کمک می کند اطلاع از قیمت و سایر مشخصات کالای مورد نظر است. در این صورت هر فرد می تواند به راحتی کالاهای مختلف و کالاهای مشابه از

برندهای متفاوت را به دقت با هم مقایسه کند و بهترین انتخاب را انجام دهد.

در شرایطی که مشخصات کالاهای در حال فروش کامل نباشد، ممکن است افراد در انتخاب محصول مناسب خود و خرید آن با مشکلاتی مواجه شوند و در نهایت محصولی که تهیه کرده اند به طور کامل انتظاراتشان

را برآورده نسازد.

در همین تاسیسات امینکو به منظور ایجاد شفافیت در زمینه ی قیمت ها، شرایط تخفیفات، ارائه ی اطلاعات کافی و احترام به خریدار گرامی اقدام به ایجاد استارت آپی جدید در عرصه شیرآلات خانگی و صنعتی

نموده و به این شکل فصلی نو در زمینه ی ارائه لیست قیمت، کمترین قیمت و نمایندگی فروش محصولاتی چون شیر گازی سارا، شیر گازی عالی، نوار تفلون آسیا، نوار تفلون دنا، شیرآلات کیزایران، شیر گازی

استارکو، شیرآلات رهانه، انواع شیرآلات سیتکو، شیر گازی سوگاتی، شیر گازی بوگاتی، شیرآلات سیم ایتالیا، شیرآلات کشویی سامین و شیرآلات رفیع آغاز کرده است.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.