نمایندگی نیاشیمی آدرس نمایندگی نیاشیمی

نمایندگی نیاشیمی

شرکت نیاشیمی با فعالیت در بخش تولید و پخش و فروش، به یکی از شرکت های موفق  ایران که در این حوزه فعالیت می کنند، تبدیل شده است.

شرکت نیاشیمی در تولید بسیاری از محصولات خود، اولین تولید کننده در کشور است. و در حوزه ی فعالیت خود تا حد زیادی ایران را از واردات بی نیاز کرده است.

تعدادی از محصولات تولیدی نیاشیمی را به شکل زیر نام می بریم:

  1. نوار سرجوش نیاشیمی( نوار محافظ جوش و لوله)
  2. نوار عایق نیاشیمی در اندازه های 1 اینچ و 2 اینچ و در رنگ های سیاه و سفید
  3. چسب یا رنگ پرایمر نیاشیمی در مقادیر 1، 4، و 20 لیتری
  4. نوار های پرایمر نیاشیمی در سایز های ، 1 اینچ، 2 اینچ، 4 اینچ، 6 اینچ، 8 اینچ، 10 اینچ و 12 اینچ

شرکت نیاشیمی با توجه به کیفیت بالای محصولات تولیدی و فعالیت در هر سه بخش تولید، پخش و فروش این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا به آسانی و با اطمینان خاطر نسب به تهیه محصول مورد نظر خود اقدام کنید.

همچنین به همه خوانندگان گرامی پیشنهاد می شود قبل از هرگونه خرید ابتدا محصولات نیاشیمی را با محصولات سایر تولید گنندگان مقایسه نمایید، تا خیالتان از انتخاب نیاشیمی  راحت باشد.

در این میان باید اشاره کنیم شرکت نیاشیمی به عنوان تنها تولید کننده ی عایق های گرم، سرد و ضد خورندگی در کشور فعالیت دارد. که می توانید با نام شاییک یا شاهیک، آن ها را در بازار پیدا کنید.

شرکت نیاشیمی نه تنها در اکثر شهرهای ایران نمایندگی و دفتر فروش دارد، بلکه این شرکت افتخار صادرات محصولات خود را به بیش از 30 کشور دارد. که در تمامی این کشورها دفتر نمایندگی و فروش دارد. اگر شرایط تحریم کشور عزیزمان ایران را به یاد آوریم، به اهمیت صادرات محصولات نیاشیمی به خارج ار ایران بیشتر از قبل پی خواهیم برد.

در میان این کشورها می توان به ارمنستان، هند، عمان، عراق و…. اشاره کرد.

در گذشته ای نه چندان دور، شرکت های تولید کننده ی لوله های فولادی، سرجوش مورد نیاز خود را از کشورهای آمریکا و کانادا وارد می کردند. طبیعتا این اقدام باعث خرج ارز زیادی از کشور می شد. اما اینک شرکت نیاشیمی با فعالیت در تولید این محصول هم هزینه های تولید کنندگان عزیز را تا حد قابل توجهی پایین آورده و هم از خروج مقدار زیادی ارز از کشورجلوگیری کرده است.

با تمام توضیحات در مورد کیفیت و افتخارات شرکت نیاشیمی، ممکن است این تصور برای خواننده محترم پیش بیاید که قیمت محصولات شرکت نیاشیمی  بالاست. اما همین جا می خواهیم به شما اطمینان دهیم که بهترین قیمت به همراه بهترین کیفیت از اهداف اصلی این شرکت بوده و خواهد بود.

از افتخارات دیگر شرکت نیاشیمی به تولید بیش از 70 درصد عایق سرد مورد نیاز کشور اشاره می کنیم. که این میزان تولید خود به تنهایی اهمیت تولیدات این شرکت را نشان می دهد.

تعداد زیاد نمایندگی نیاشیمی در کشور، به شما این امکان را می دهد تا در هر شهری هستید بتوانید به راحتی به نزدیک ترین نمایندگی مراجعه کنید و ضمن خرید آسان و به صرفه از مشاوره عزیزان حاضردر نمایندگی های سراسر کشور استفاده نمایید.

قیمت نوار نیاشیمی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.