نوارتفلون اسیاکویر|فروش نوارتفلون اسیاکویر|قیمت نوارتفلون اسیاکویر

نوار تفلون آسیا کویر

نوار تفلون آسیا کویر از تولیدات داخل کشور و کارخانه آسیا و دارای استاندارد و تاییدیه تولید می باشد. نوار تفلون آسیا یکی از تفلون های با کیفیت ایران و موجود در بازار می باشد.

از نوار تفلون کویر برای آب بندی شیر آلات، لوازم تاسیسات ساختمانی، لوله کشی و انواع اتصالات بهداشتی می باشد.

نوار آب بندی که به اشتباه در ایران به نوار تفلون معروف شده است در خطوط انتقال آب نیز کاربردهای فراوانی دارند.

هنگامی که از نوار آب بندی آسیا کویر در لوله کشی، شیر آلات و غیره استفاده می کنید سعی کنید که در حدود ۵ یا ۶ دور از این تفلون دور اتصالات بپیچید.

مشخصات نوار تفلون آسیا کویر

نوار تفلون آسیا کویر دارای ضخامت ۰٫۰۷۵ میلی متر است که برای کارهایی نظیر آب بندی مناسب هستند. پهنای این تفلون ۱۲ میلی متر و طول آن ۱۰ متر است.

در هنگام لوله کشی باید قسمت هایی که رزوه دارد و بر روی هم بسته می شوند توسط نوار تفلون، آب بندی شوند. در واقع از این محصول برای آب بندی و جلوگیری از نشتی قسمت های رزوه دار (دندانه ای) استفاده می شود.

هدف استفاده کردن از نوار آب بندی در لوله کشی ها، ایجاد یک اتصال محکم بین بخش های متصل شده می باشد.

در زمان لوله کشی با لوله های PVC نباید از نوار آب بندی استفاده کرد و سعی کنید از چسب لوله پی وی سی که در سایت ما نیز موجود است استفاده کنید تا اتصال به درستی انجام شود.

از ویژگی های بارز نوار تفلون آسیا کویر می توان به عدم حساسیت به رطوبت، مقاومت شیمیایی بالا و خاصیت نچسب بودن آن اشاره کرد که از موارد بسیار مهمی است.

شما می توانید نوار تفلون آسیا کویر را در بسته های ۱۲ عددی و با ارزان ترین قیمت از فروشگاه اینترنتی ۲۰ابزار خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید. همچنین نوار تفلون آسیا طلایی نیز در فروشگاه ما موجود است که در صورت تمایل می توانید بازدید کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.