نوارتفلون تهران قیمت

نوارتفلون تهران 

در کلیه لوله کشیهای تاسیساتی و صنعتی استفاده از نوارتفلون ضروری می باشد چرا که در آنها باید آب بندی به صورت صد در صد انجام گیرد تا نشتی نتواند  باعث خرابی و خساراتی شود.

استفاده از نوارتفلون با کیفیت این کمک را می کند تا آب بندی به طور کامل صورت گیرد و از نشتی جلوگیری کرده و ایمنی را به وجود بیاورد.

امروزه در کشور شرکتهای متعددی به تولید نوارتفلون پرداخته اند که هرکدام کیفیت خاص خود را دارند.

اما نوارتفلون تهران هم از نظر کیفیت هم از نظر کارایی این تضمین را می دهد که برای سالیان متمادی بهترین عملکرد را از خود نشان دهد.

عایق بندی به صورت نواری که توسط نوارتفلون صورت می گیرد در لوله کشی گاز می تواند با آب بندی، از خسارات و خطرات جبران ناپذیر و در لوله کشی آب با ایجاد آب بندی از چکه کردن آب ومصرف بی رویه  آن که این روزها دغدغه تمام جهانیان است ممانعت به عمل آورد.

جنس نوارتفلون تهران

پودری سفید رنگ و نچسب که در ظروف نچسب هم به کار گرفته می شود به نام تترافلوئوراتیلن به عنوان ماده اولیه در نوارتفون مورد استفاده قرار می گیرد.

این ماده به نوارتفلون تهران خواص بسیاری می بخشد که در ادامه آنها را بیان می کنیم.

 • مستحکم در برابر تکه تکه شدن
 • مقاوم در برابر پارگی و ساییدگی
 • ضد جاذب آب
 • نرم بودن و انعطاف پذیر بودن
 • مقاوم در برابر حرارت بالا
 • مقاوم در برابر اشعه الکتریسیته
 • سهولت در نصب و قیمت مناسب

نوارتفلون هنگامی که در برابر دمای بالای 400 درجه سانتیگراد قرار بگیرد از خود مواد مضری تولید می کند که برای سلامتی انسان خطرناک هستند، پس می توان این مورد را تنها عیب آن دانست.

زمینه های کاربردی نوارتفون تهران

 1. اتصالات رزوه ای
 2. فلزی
 3. پلیمیری
 4. صنایع نفت و گاز
 5. صنایع بخار و شیمیایی
 6. تاسیسات آب

برای اینکه مطمئن شوید که آب بندی توسط نوارتفلون تهران به طور دقیقی انجام می گیرد بهتر است آن را 5 الی 6 بار به دور محل اتصال بچرخانید به طوری که لایه رویی 50 درصد بر روی لایه زیرین قرار بگیرد.

قیمت نوارتفلون تهران با توجه به نوع و متراژ آن مختلف است، اما تهران سعی نموده است با بالا نگه داشتن کیفیت قیمتی خوش برای تولیدات خود در نظر بگیرد.

www.avalve.ir سایت رسمی ما برای فروش این محصول بی رقیب می باشد.

نوارتفلون تهران 
نوارتفلون تهران قیمت

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.