نوارتفلون دنا|فروش نوارتفلون دنا

نوار تفلون دنا مناسب برای لوله کشی ساختمان، لوله کشی تاسیسات و خطوط انتقال آب

نوار تفلون دنا ساخت کشور ایران و از تولیدات شرکت شیمی تفلون دنا می باشد. ضخامت نوار تفلون دنا برابر ۰٫۰۷۵ میلی متر ، پهنای آن ۱۲ میلی متر و طول نوار آب بند دنا برابر ۱۰ متر است.

نوار تفلون دنا علی رغم ظاهر ساده با استفاده از علم و تکنولوژی پیشرفته تولید شده است و از جنس پلی تترافلوئورواتیلن می باشد که از جنس بسیار نرم است. نوار تفلون یا نوار آب بندی از جمله ابزارهایی است که کاربرد بسیار زیادی در لوله کشی دارد و در واقع در محل اتصال لوله ها برای آب بندی از آن استفاده می شود و در زبان انگلیسی به اصطلاح PTFE شناخته می شود.

با توجه به اینکه نوار آب بندی دنا استانداردهای جهانی و ایرانی را دارد بیشتر مسئولان پروژهای تاسیساتی که به دنبال محصولات با کیفیت هستند از نوار تفلون دنا استقبال می کنند زیرا کیفیت آن ثابت شده است.

ویژگی نوار تفلون دنا زرد

از جمله ویژگی های این نوار آب بند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قابلیت تحمل دما بین ۱۹۰- تا ۳۷۰ درجه سانتی گراد

مقاومت بالا در برابر اسیدها

عایق حرارتی و غیر قابل اشتعال

مقاوم در مقابل جذب آب

نوار تفلون دنا در کیفیت بسیار بالایی تولید می شود و علاوه بر مصرف در بازار داخلی به کشورهای همسایه نیز صادر می شود.

استفاده از نوار تفلون یا همان نوار آب بندی نیاز به تخصص و مهارت دارد به این صورت که اگر نوار تفلون کم استفاده شود باعث نشتی و تخریب جدی در محل اتصال می شود و اگر زیاد به کار گرفته شود اتصال لوله ها ضعیف می شود و پیچیدن نوار معمولا به دور رزوه اتصالات انجام می شود و جهت پیچیدن نوار تفلون باید در جهت عکس سفت شدن اتصال روی آن باشد تا در هنگام سفت کردن نوار باز نشود.

خرید عمده و خرده نوار تفلون ارزان

فروشگاه ۲۰ ابزار انواع نوار از جمله نوار تفلون دنا را به صورت خرده و عمده برای خرید مشتریان عزیز با پایین ترین قیمت بازار به فروش می رساند. این محصول در بسته های ۱۲ عددی نیز در فروشگاه بیست ابزار موجود است.

نوار تفلون آسیا در مدل های مختلف در فروشگاه ما موجود است که در صورت تمایل می توانید از آنها نیز بازدید کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.