نوارتفلون دنا اصفهان

مشخصات نوارتفلون دنا اصفهان

گروه صنعتی دنا با تاسیس کارخانه خود در سال 1379 در استان اصفهان به تولیدات نوار تفلون در انواع مختلف برای کارایی های مختلف پرداخت.

این مجموعه را مدیرانی پرتلاش اداره می کنند که سعی نموده اند در تمامی خطوط تولید خود از بهترین پرسنل دعوت به همکاری نماید و جدیدترین و بروزترین ماشین آلات را برای تولیدات خود تهیه نمایند.

استفاده از تکنولوژی رو دنیا در کنار تجارب تولیدی باعث شده است که امروزه برند دنا به برندی نام آشنا در میان اهل فن و تمام کسانی که در زمینه لوله کشی دستی دارند تبدیل شود.

زمینه کاربردی نوارتفلون دنا

نوارتفلون از گذشته تا کنون یکی از ملزومات مهم در لوله کشی به شمار می آید خصوصا امروزه که تاسیسات آب و گاز و ساختمان سازی در کشورمان ایران رو به گسترش هستند.

چرا که نوار تفلون به منظور آب بندی به دور اتصالات پیچیده می شود تا هم اتصالی محکم را رقم بزند و هم از نشتیهای احتمالی ممانعت به عمل آورد، به عنوان مثال در خطوط لوله کشی گاز وجود نشتی می تواند خسارتهای جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد، پس آب بندی بسیارمهم است که توسط نوار تفلون دنا اصفهان انجام می گیرد.

نوارتفلون دنا اصفهان
نوارتفلون دنا اصفهان

چگونگی تولید نوارتفلون دنا

این محصول شیمیایی از پودری سفید رنگ به نام تترافلوئوراتیلن تولید می شود که خاصیت ضد چسبندگی دارد به طوری که از این ماده ر ساخت ظروف نچسب نیز استفاده می شود.

بهترین فرمولی که برای تهیه نوارتفلون دنا اصفهان به کار گرفته می شود عبارت است از: [ nCF2 ]-[  CF2]، با این فرمول با کیفیت ترین نوارتفلون به دست می آید.

نوارتفلون دنا اصفهان از نظر ضخامت 75 میکرون با طولی 12 سانتیمتر و عرض 10 میلیمتر می باشد و مزیتهای بسیاری که در ادامه آنها را بیان می کنیم دارد.

  • در برابر دما از 190- تا 370+ درجه سانتی گراد مقاومت دارد.
  • در برابر جذب آب و اسیدها و بازها و سایش مقاوم می باشد.
  • غیرقابل حل در حلالهای متدلول می باشد.
  • مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی تولید می شود.
  • متناسب با نیاز مشتری در متراژهای مختلف تولید می گردد.

با توجه به کیفیت نوارتفلون دنا اصفهان و ویژگیهای بارز آن این محصولات علاوه بر تولید نیاز بازار ایران برای تامین نیاز بازارهای جهانی نیز صادر می گردند.

قیمت نوارتفلون دنا با توجه به متراژ آن متفاوت می باشد اما با این حال خوش قیمتترین محصول با توجه به کیفیت آن به شمار می آید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.