نوار آلتن نیاشیمی

نیاشیمی از جمله شرکت های شناخته شده ای است که با صادرات به کشورهای همسایه و قرار گرفتن در لیست وندورهای نفت وگازی جزو بهترین کارخانجات کنترل کیفیت قرار گرفته است . این شرکت به عنوان نخستین تولید کننده عایق های گرم وسرد ضد خوردگی پلی اتیلن به روش ممزوج ( و برای پرایمرهای مربوطه ، نوار داخلی ) در سایز های مختلف ( نوار خارجی ، نوار سه جوش ، نوارهای سه لایه ، پرایمر و عایق های انقباظی حرارتی ) در آسیا با عنوان و برند شاهیک و یا شاییک در سال ۱۳۷۰ در بازار است .

خرید نوار آلتن نیاشیمی

از انواع محصولات برند نیاشیمی می توان به نوار سرد ، نوار پرایمر ، نوار عایق نیاشیمی ، نوار دستی ، چسب پرایمر گرد و  نوار آلتن که تولید و عرضه می شود اشاره کرد . نوار آلتن نیاشیمی ، بهترین نوع عایق بندی برای لوله های گاز می باشد . در استفاده از این نوع نوار برند نیاشیمی ، پس از نصب لوله ها و جوشکاری یک خط لوله باید تمام قسمت های مربوط به سرجوش هاو نقاط اتصال ، همین طور خود خط لوله نوار عایق پیچی شود . این نوع نوار آلتن به نام نوار شایک نیز معروف است .

نوار آلتن نیاشیمی به صورت چسب نواری با ضخامت زیاد است که برای عایق بندی خطوط لوله گازی به دور لوله پیچیده می شود و از مقاومت بالایی برخوردار است . نوار آلتن در انواع کلاس های مختلف با استاندارد های گوناگون تولید می شود که برای خطوط انتقال اب و گاز استفاده می شود و درمقابل صدمات و اسیب های مکانیکی و شیمیایی مختلف از قبیل خوردگی های اسیدی ، بازی ، اکسایش ، پوسیدگی قرار گرفته است  . همچنین این نوع نوارها محافظ لوله ها در شرایط اب و هوایی نامناسب چون رطوبت زیاد بوده است و باعث دوام عمر ساختمان و لوله کشی می شود .

قیمت نوارآلتن نیاشیمی

[تعداد: 4    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *