نوار تفلون آسیافروش نوارتفلون اسیا قیمت عمده نوارتفلون اسیاکارخانه نوارتفلون اسیا

نوار تفلون آسیا

نوار آب بندی یا نوار تفلون یکی از ابزارهای مهم و پر کاربرد در خطوط انتقال آب ، لوله کشی ساختمان و تجهیزات ساختمانی می باشد نوار تفلون یا PTFE از نظر ساختار ظاهری دارای ضخامت بسیار کمی می باشد ابعاد نوار تفلون 0.075 ضخامت در پهنای 12 میلی متر و در طول 10 متر طول می شود. این نوار تفلون های از جنس پلی تترافلوئورواتیلن است که در ظروف نچسب نیز این مواد به کار می رود به همین جهت در بین مردم به نوار تفلون معروف شده است.

شرکت نوار تفلون آسیا طلایی محصولات خود را در رنگ بندی و بسته بندی های مختلف طراحی و تولید کرده و به بازار عرضه می کند. نوار تفلون اسیا طلایی از کیفیت مطلوب و استاندارد های لازم برخوردار می باشد. همچنین در برابر جذب آب و اسیدها مقاومت خوبی داشته و عایق حرارتی مناسبی می باشند.

نوارتفلون اسیاقیمت

انوار نوار تفلون آسیا

  • نوار تفلون آسیا کویر وزن این نوار تفلون معادل 3 گرم می باشد که حدود 0.5 گرم سنگین تر از نوارتفلون آسیا طلایی می باشد.
  • نوار تفلون آسیا طلایی وزن آن حدود 2.5 گرم می باشد.

فروش نوارتفون اسیا

انواع نوار تفلون آسیا در آب بندی لوله کشی ساختمان کاربرد فراوانی دارد مخصوصا در آب بندی اتصالات برنجی نظیر روپیچ توپی برنجی که بیرون دنده است مورد استفاده قرار می گیرد.

نوار تفلن آسیا بدون این که رزوه را سخت و سفت نماید لا به لای رزوه را مهر و موم و پر کرده تا از عبور آب جلوگیری کند و اکثرا در سیستم های حرارت مرکزی شوفاژ و موتورخانه و تجهیزات فشرده سازی هوا و در سیستم های آب تحت فشار استفاده می شود.

قیمت نوارتفلون اسیا

نوار تفلن آب بندی برای اتصالات گاز باید ضخیم تر از اتصالات آب باشند که که این موضوع توسط استانداردها و گ

واهینامه های بین المللی تعیین می گردد. کارخانه نوار تفلن آسیا طلایی که برای لوله کشی انتقال آب رسانی تولید و استفاده می شود اغلب سفید است . برای مطابقت با خطوط رنگی کدگذاری شده استفاده می شود. این کدهای رنگی توسط بین بنتلی در دهه 1970 برای نوار آب بندی معرفی شد.

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *