نوار تفلون آسیا طلایی قیمت نوار تفلون آسیا طلایی

نوار تفلون آسیا طلایی

در اتصالات لوله برای ممانعت از نشتی آب باید آن ها را آب بندی نمود ، برای این منظور از نوار تفلون استفاه می کنند ، نوار تفلون در انواع و برند های مختلف وجود دارد که در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در مورد نوار تفلون آسیا طلایی بنویسیم .

نوار تفلون آسیا طلایی یکی از بهترین برند های حال حاضر کشور می باشد ، شرکت شیمیای آسیا طلایی با بهره گیری از مواد درجه یک نوار تفلون آسیا طلایی را با کیفیت بالا تولید نموده است .

توضیحاتی در مورد چگونگی تولید نوار تفلون آسیا طلایی :

نوار تفلون آسیا طلایی از پلی تترافلوئوراتیلن که پودری سفید رنگ است تشکیل شده است ، در ظروف نچسب هم این پودر که با نام  P.T.F.E  نیز شناخته می شود یه کار برده می شود .

ضخامکت نوار آسیا طلایی بسیار کم می باشد .

نوار تفلون آسیا طلایی با طولی 10 متر و عرض 12 میلی متر و ضخامت 75 میکرون تولید می شود .

نوار تفلون آسیا طلایی

در اتصالات رزوه ای یا دنده ای استفاده از نوار تفلون آسیا طلایی الزامی می باشد چرا که در این اتصالات خلا های زیادی وجود دارد که برای جلوگیری از نشتی و محکم نگه داشتن اتصال حتما باید از نوار تفلون آسیا طلایی استفاده کنید .

نوار تفلون آسیا طلایی در اتصالات دنده ای به درون دنده ها مهر و موم می شود و اجازه عبور آب از خود را نمی دهد  و هم چنین در اتصالات گالوا نیزه برزیلی نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

 

باید در بستن نوار تفلون آسیا طلایی دقت نماییم تا آب بندی به خوبی صورت بگیرد ، نوار تفلون آسیا طلایی 5 تا 6 بار دور تا دور لوله پیچیده می شود و سپس با آچار محکم می گردد ، گاهی ممکن است بعد از بستن اتصال متوجه نشتی در آن شویم که قطعا نوار اتصال موقع بستن جمع شده است ، پس اتصال را دوباره باز کرده و نوار اتصال را به طور درست دور لوله می پیچانیم .

در لوله کشی گاز نوار تفلون آسیا طلایی یکی از ملزومات ضروری لوله کشی می باشد ، همان طور که می دانید نشتی گاز خطراتی را به دنبال دارد پس با استفاده از نوار تفلون آسیا طلایی به دور اتصالات گازی  از بروز هر گونه اتفاقی جلوگیری کرده و ایمنی را به وجود می آورید .

در تمامی اتصالات گالوا نیزه ای و پلمیری و فنری نوار تفلون آسیا طلایی کاربرد دارد اما در اتصالات PVC نباید از نوار تفلون آسیا طلایی استفاده کنید ، در چنین اتصالاتی باید آب بندی را با چسب PVC انجام دهید .

 

مزیت های نوار تفلون آسیا طلایی :

دارای وزن و اندازه استاندارد می باشد ، با دوام است و از عمر طولانی بر خورد دار می باشد ، نوار تفلون آسیا طلایی در مقابل رطوبت و دما استحکام بالایی دارد ، دچار خوردگی و ساییدگی نمی شود ، در برابر گاز ، بخار ، روغن استقامت دارد ، دارای اصطکاک پایینی می باشد و آب را جذب خود نمی کند ، اگر کشیده شود به خاطر نرم و انعطافی بودن هرگز تکه تکه نمی شود،. نوار تفلون آسیا طلایی در برابر دی الکتریک بالا و اشعه  UV مقاوم می باشد ، به عنوان درزگیر بسیار مناسب است ، در برابر حرارت و اسیدها و بازها  مقاومت دارد ، خاصیت  ضد چسبندگی دارد و غیر قابل حل در حلال های متداول می باشد .

موارد استفاده از نوار تفلون آسیا طلایی :

در سیستم های حرارتی مرکزی شوفاژ ، مخازن ، سیستم های گرمایشی و سرمایشی ، خطوط انتقال لوله ، سیستم های آب تحت فشار ، پمپ ها و موتور خانه ، تاسیسات ساختمانی و صنعتی و ، تجهیزات فشرده هواسازی کارایی دارد .

تمام اطلاعات مورد نیاز درباره نوار تفلون آسیا طلایی گفته شد ، شما می توانید با خیال راحت می توانید این برند نوار تفلون با کیفیت و ماندگار را در صورت نیاز از نمایندگی های آسیا طلایی با قیمت مناسب خرید داری نمایید .

تاسیسات امینکو-بازار شیرآلات اتصالات-قیمت به روز

از نکاتی مهمی که به مشتریان در زمینه خرید هر نوع محصول کمک می کند اطلاع از قیمت و سایر مشخصات کالای مورد نظر است. در این صورت هر فرد می تواند به راحتی کالاهای مختلف و کالاهای مشابه از

برندهای متفاوت را به دقت با هم مقایسه کند و بهترین انتخاب را انجام دهد.

در شرایطی که مشخصات کالاهای در حال فروش کامل نباشد، ممکن است افراد در انتخاب محصول مناسب خود و خرید آن با مشکلاتی مواجه شوند و در نهایت محصولی که تهیه کرده اند به طور کامل انتظاراتشان

را برآورده نسازد.

در همین تاسیسات امینکو به منظور ایجاد شفافیت در زمینه ی قیمت ها، شرایط تخفیفات، ارائه ی اطلاعات کافی و احترام به خریدار گرامی اقدام به ایجاد استارت آپی جدید در عرصه شیرآلات خانگی و صنعتی

نموده و به این شکل فصلی نو در زمینه ی ارائه لیست قیمت، کمترین قیمت و نمایندگی فروش محصولاتی چون شیر گازی سارا، شیر گازی عالی، نوار تفلون آسیا، نوار تفلون دنا، شیرآلات کیزایران، شیر گازی

استارکو، شیرآلات رهانه، انواع شیرآلات سیتکو، شیر گازی سوگاتی، شیر گازی بوگاتی، شیرآلات سیم ایتالیا، شیرآلات کشویی سامین و شیرآلات رفیع آغاز کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.