نوار تفلون آسیا کویر خرید نوار تفلون آسیا کویر

نوار تفلون آسیا کویر

نوار تفلون از سری لوازماتی می باشد که برای لوله کشی مورد استفاده قرار می گیرد ، در حال حاضر شرکت های زیاد به تولید نوار تفلون پردا خته اند که ما از میان آن ها آسیا کویر را انتخاب کرده ایم .

برند آسیا کویر از برترین برند های حال حاضر تولیدات نوار تفلون می باشد .

در ابتدا نوار تفلون را مورد بررسی قرار می دهیم و سپس از خصوصیات نوار تفلون آسیا کویر مطالبی را ارئه می دهیم .

نوار تفلون از گذشته تا به امروز در لوله کشی نقش مهمی داشته است تا جایی که  به آن نوار آب بندی می گویند اما استفاده از این واژه برای نوار تفلون اشتباه می باشد ، در اصل نوار تفلون فقط کار آب بندی اتصالات را انجام می دهد .

بررسی نوار تفلون آسیا کویر :

نوار تفلون آسیا کویر با پلی تترافلوئوراتیلن که پودری سفید رنگ است تولید می شود ، این پود در تولید ظروف نچسب نیز مورد استفاده قرار گرفته می شود .

ضخامت نوار تفلون آسیا کویر 75 میکرون می باشد که با عرض 12 میلی متر و متراژ 10 متر تولید می شود .

مزایای نوار تفلون آسیا کویر :

در دماهی مختلف پایدار است ، نرم و انعطاف پذیر است و اگر در حالت کشسانی قرار بگیرد تکه تکه نمی شود ، نوار تفلون آسیا کویر غیر قابل حلال در خورند های شیمیایی می باشد ،. در برابر آب ، روغن ، گاز ، بخار پایداری بالایی دارد ، دچار فرسودگی و خوردگی نمی شود ، نوار تفلون آسیا کویر در مقابل اسید ها و باز ها استحکام بالایی دارد ، از اصطکاک ناچیزی بر خورد دار است .

عملکرد نوار تفلون آسیا کویر :

نوار تفلون آسیا کویر دور لوله 5 الی 6 بار پیچیده می شود و سپس با آچار اتصال محکم می شود و در نهایت از نشتی جلوگیری می نماید . با نوار تفلون آسیا کویر ایمنی و محکم کاری اتصال نیز رخ خواهد داد .

نوار اتصال آسیا کویر علاوه بر آب بندی برای افزایش ضخامت هم کاربرد دارد ، به عنوان مثال برای بستن پیچ و مهره اگر ضخامت پیچ کم می باشد با پیچاندن نوار تلفون آسیا کویر به دور پیچ ضخامت را به اندازه مورد نیاز می رسانیم .

نوار تفلون آسیا کویر

کارایی نوار تفلون آسیا کویر :

نوار تفلون آسیا کویر : در خطوط انتقال سیالات کارایی دارد ، در سیستم های گرمایشی و سرمایشی به کار برده می شود ، نوار تفلون آسیا کویر فلزی و پلیمیری و به عنوان درزگیر مورد استفاده قرار می گیرد ، نوار تفلون آسیا کویر در اتصالات گالوانیزه ای کارایی دارد ، نوار تفلون آسیا کویر در مخازن آب و پمپ ها  به کار برده می شود ، نوار تفلون آسیا کویر در تاسیسات ساختمانی و صنعت قابل استفاده می باشد .

نوار تفلون آسیا کویر اگر در دمای 400 درجه سانتی گراد قرار داده شود از خود گاز های سمی متصاعد می کند که بسیار خطرناک هستند ، این گاز ها برای پوست و آب آشامیدنی مضر می باشند . پس می توان گفت این تنها مشکل نوار تفلون آسیا کویر می باشد .

در اتصالات رزوه ای یا دنده ای نوار تقلون آسیا کویر با پر کردن فضاهای خالی از نشتی ها جلوگیری می کند و آب بندی کاملی را انجام می دهد .

در لوله کشی گاز نوار تفلون آسیا کویر نقش مهمی را دارد چرا که با آب بندی اتصالات گازی ایمنی زیادی را به وجود می آورد ، همان طور که می دانیم وجود نشتی در اتصالات گاز می تواند بسیار خطرناک باشد .

هر آنچه در رابطه با نوار تفلون آسیا کویر بود گفته شد حال شما خرید داران محترم می توانید در صورت نیاز نوار تفلون آسیا کویر را با تضمین کیفیت و مقاومت بالا با بهترین قیمت خرید داری نماید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.