نوار تفلون آسیا گلد قیمت نوار تفلون آسیا گلدزرد خمیری

نوار تفلون آسیا گلد

تکنسین های لوله کشی در وسایل خود حتما نوار تفلون را دارند چرا که از لولزم ضروری لوله کشی به شمار می اید ، به وسیله نوار تفلون تمام اتصالات آب بندی و محکم می شوند  و گاها ایمنی را به وجود می آورند .

نوار تفلون اسیا گلد چگونه تولید می شود ؟

نوار تفلون آسیا گلد از پر کاربر ترین نوار تفلون در لوله کشی می باشد ، این نوار از پلی تترافلوئوراتیلن تشکیل شده است ، که پودری سفید رنگ است و با نام مستعار P.T.F.E نیز شناخته می شود .

پودر تترافلوئوراتیلن در ظروف نچسب هم مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل نوار تفلون آسیا گلد خاصیت چسبندگی ندارد .

ضخامت نوار تفلون آسیا گلد 75% میلی متر است که پهنای به اندازه 12 میلی متر دارد  و طول نوار تفلون آسیا گلد 10 متر می باشد .

نوار تفلون آسیا گلد

چرا باید نوار تفلون آسیا گلد را انتخاب نماییم ؟

1 . کار با نوار تفلون آسیا گلد بسیار آسان است و به دلیل نرم و انعطاف بودن اگر کش بیاید تکه تکه نمی شود .

2 . نوار تفلون آسیا گلد غیر قابل اشتعال می باشد و به عنوان عایق حرارتی کاربرد دارد .

3 . در برابر آب ، روغن ، گاز و بخار کارایی دارد .

4 . نوار تفلون آسیا گلد جاذب آب نمی باشد و حلال در مواد خورنده نیست .

5 . در مقابله با اسیدها و بازها پایدار می باشد و در برابر ضربه و مواد شیمیایی استقامت دارد  .

6 . نوار تفلون آسیا گلد دارای اصطکاک ناچیزی می باشد .

7 . در مقابل فرسایش و خوردگی مقاومت دارد .

نوار تفلون آسیا گلد در تمامی اتصالات دنده ای نیاز می باشد چرا که این اتصالات بعد از بستن فضاهای خالی دارند پس با نوار تفلون آسیا گلد تمام این فضاها پر می شود و از نشتی جلوگیری شده  اتصال محکم می شود .

نوار تفلون آسیا گلد در لوله کشی گاز نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ، چرا که در این اتصالات نباید هیچ گونه نشتی رخ بدهد ، وجود نشتی در اتصالات گاز خطراتی را به دنبال دارد .

نوار تفلون آسیا گلد باید به طور صحیح دور لوله بسته شود برای این منظور بهتر است نوار تفلون آسیا گلد را 5 تا 6 بار دور لوله بپیچانید تا مطمئن شوید جلوی نشتی گرفته می شود .

اگر بعد از بستن لوله متوجه نشتی شدید احتمالا نوار تفلون آسیا گلد زمان بستن لوله جمع شده ست ، اتصال را باز کنید و نوار تفلون اسیا گلد را درست ببندید و دوباره آن را محکم نمایید .

نوار تفلون اسیا گلد در دمای 400 ر جه سانتی گراد گاز های سمی تولید می کند که بری پوست و آب آشامیدن مضر هستند و می توان گفت این یک مورد از معایب نوار تفلون آسیا گلد می باشد .

موارد استفاده از نوار تفلون آسیا گلد :

در لوله کشی آب و لوله کشی گاز به کار برده می شود . در سیستم های گرمایشی و سرمایشی قایل استفاده می باشد ، در تاسیسات ساختمانی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد ، در خطوط انتقالات سیالات کارایی دارد ، در مخازن ، پمپ ها و موتورخانه ها قابل استفاده می باشد ، در اتصالات فلزی ، گالوانیزه ای و پلیمری به کار برده می شود .

تمام اطلاعات تخصصی در مورد  نوارتفلون آسیا گلد گفته شد ، پس اگر می خواهید خرید مطمئنی را انجام دهید نوار تفلون آسیا گلد را انتخاب کنید این برند با توجه به قیمت مناسبی که دارد از کیفیت و ماندگاری بالایی بر خورد دار است .

تاسیسات امینکو-بازار شیرآلات اتصالات-قیمت به روز

از نکاتی مهمی که به مشتریان در زمینه خرید هر نوع محصول کمک می کند اطلاع از قیمت و سایر مشخصات کالای مورد نظر است. در این صورت هر فرد می تواند به راحتی کالاهای مختلف و کالاهای مشابه از

برندهای متفاوت را به دقت با هم مقایسه کند و بهترین انتخاب را انجام دهد.

در شرایطی که مشخصات کالاهای در حال فروش کامل نباشد، ممکن است افراد در انتخاب محصول مناسب خود و خرید آن با مشکلاتی مواجه شوند و در نهایت محصولی که تهیه کرده اند به طور کامل انتظاراتشان

را برآورده نسازد.

در همین تاسیسات امینکو به منظور ایجاد شفافیت در زمینه ی قیمت ها، شرایط تخفیفات، ارائه ی اطلاعات کافی و احترام به خریدار گرامی اقدام به ایجاد استارت آپی جدید در عرصه شیرآلات خانگی و صنعتی

نموده و به این شکل فصلی نو در زمینه ی ارائه لیست قیمت، کمترین قیمت و نمایندگی فروش محصولاتی چون شیر گازی سارا، شیر گازی عالی، نوار تفلون آسیا، نوار تفلون دنا، شیرآلات کیزایران، شیر گازی

استارکو، شیرآلات رهانه، انواع شیرآلات سیتکو، شیر گازی سوگاتی، شیر گازی بوگاتی، شیرآلات سیم ایتالیا، شیرآلات کشویی سامین و شیرآلات رفیع آغاز کرده است.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.