نوار تفلون تاب لیست قیمت نوار تفلون تاب

نوار تفلون تاب

نوار آب بندی یا نوار تفلون یکی از ابزارهای مهم و پر کاربرد در خطوط انتقال آب ، لوله کشی ساختمان و تجهیزات ساختمانی می باشد نوار تفلون یا PTFE از نظر ساختار ظاهری دارای ضخامت بسیار کمی می باشد ابعاد نوار تفلون 0.075 ضخامت در پهنای 12 میلی متر و در طول 10 متر طول می شود. این نوار تفلون های از جنس پلی تترافلوئورواتیلن است که در ظروف نچسب نیز این مواد به کار می رود به همین جهت در بین مردم به نوار تفلون معروف شده است.

خرید نوار تفلون تاب

شرکت نوار تفلون تبریز با نام تجاری تاب با 18 سال سابقه مدیریتی در تولید و پخش نوار تفلون و اتصالات U.P.V.C نوار تفلون و انواع اتصالات فاضلابی در ابعاد مختلف در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار می دهد.

شرکت تولیدی بازرگانی نوار تفلون تبریز یا تاب با شماره ثبت 7632 در سال 1374 در تبریز تاسیس شد و اقدام به تولید نوار تفلون و اتصالات پی وی سی و واردات مواد اولیه نوار تفلون کرده است.

نوار تفلون تاب با استفاده از بهترین مواد اولیه و قیمت مناسب و ارزان در بازار موجود می باشد. این محصول به صورت جزئی و کلی قابل ارائه می باشد.

فروش نوار تفلون تاب

انواع نوار تفلون تاب :

  • نوار تفلون آبی جنس پلی تترافلرواتیلن طول 10m عرض 12mm ضخامت 075/0 mm بسته سلفونی 1 عددی نام تجاری تاب

  • نوار تفلون قرقره قرمز جنس پلی تترافلرواتیلن طول 10m عرض 12mm ضخامت 075/0 mm جعبه مقوایی 12 عددی نام تجاری تاب

  • نوار تفلون قرقره سبز جنس پلی تترافلرواتیلن طول 10m عرض 12mm ضخامت 075/0 mm جعبه مقوایی 12 عددی نام تجاری تاب

  • نوار تفلون قرقره زرد جنس پلی تترافلرواتیلن طول 10m عرض 12mm ضخامت 075/0 mm کارتن 500 عددی نام تجاری تاب

لیست قیمت نوار تفلون تاب

نحوه استفاده از نوار تفلون تاب:

هر محصولی اعم از لوله، شیر، پمپ ها، انواع گیج ها و … که سر آن ها اتصالات دنده ای و یا رزوه ای دارد را می توان با این نوار پوشش دارد. نحوه استفاده بدین صورت است که نوار را روی دنده ها و یا رزوه ها قرار داده و چند دور به دور رزوه ها یا دنده ها می چرخانند.

 

[تعداد: 4    میانگین: 4.3/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *