نوار تفلون تهران فروش نوارتفلون تهران قیمت نوارتفلون تهران قیمت عمده نوارتفلون تهران

نوار تفلون تهران

نوار تفلن تهران نواری سفید رنگ با ضخامت پایین می باشد که جهت آب بند کردن محل اتصالات گالوانیزه برنجی و گازی می باشد که جنس این محصول از ماده PTFE یا پولی تترافلئورواتیلن می باشد. خلل و فرج احتمالی بین اتصالات فلزی با پیچیدن لایه ی نازکی از این نوار پرشده مانع نشت سیال می شود و باعث روانتر بسته شدن اتصال نیز می شود.

نوارتفلون تهران

کنده شدن یا بستن مسیر اتصالات مخصوصا  گیر کردن پشت کاتریج شیرهای ساختمانی از ریسک های احتمالی هنگام استفاده از نوار تفلون می باشد که با کمی دقت می توان از این اتفاق جلوگیری کرد.

نوار تفلون تهران از بهترین و با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار می باشد که با توجه به قیمت پایین نوار تفلون در قبال لوله و اتصالات گالوانیزه توصیه می شود کیفیت خود را با استفاده از نوار تفلون های نامرغوب موجود در بازار به خطر نیاندازید.

جهت چرخش نوار تفلون تهران در جهت دندهه ههای اتصالات نیز از اهمیت خاصی برخوردار می باشد و هنگام بستن اتصالات در صورت خلاف جهت بودن باعث بازشدن نوار و بست مسیر سیال می شود.

فروش نوارتفلون تهران

نوار تفلون تهران در بسته های 12 عددی و هر کارتن شامل 50 بسته می باشد در کل کارتن های نوار تفلون تهران 600 عددی می باشد.

نوار تفلون تهران در دو رنگ صورتی و سبز تولید می شود که در ضخامت لایه یا فیلم تفلون با هم تفاوت دارند و نوار سبز جهت اتصالات گازی و گالوانیزه بیشتر توصیه می شود و نوار صورتی رنگ برای اتصالات برنجی بکار می رود که هر دو در موارد مشابه یکدیگر کارایی لازم را دارند.

نوار تفلون دنا نیز یکی از نوار تفلون های تولیدی این شرکت می باشد که از معروف ترین نوارهای آب بندی در ایران می توان به این نوع نوار اشاره کرد که در چند رنگ و حتی به صورت پهن نیز تولید می گردند

[تعداد: 4    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *