نوار تفلون خمیری دنیکس

نوار تفلون خمیری دنیکس

نوار آب بندی پلی تترا فلونور اتیلن PTFE که در بازار ایران و در بین مردم به نوار تفلون شناخته شده است ماده ای است پلاستیکی که برای آب بندی انواع لوله های دنده ای مورد استفاده قرار می گیرد. از این ماده غیر از آب بندی در قسمتهایی مختلف صنایع به عنوان یک نوع پلاستیک با دوام استفاده می شود که در ضخامت های مختلف تولید می شود.

خرید نوار تفلون دنیکس

شرکت تولیدی دنیکس یکی از تولید کنندگان در زمینه تولید انواع نوار تفلون می باشد که محصولات خود را در بسته بندی های کوچک 10 تا 12 تایی و کارتن های 500 تا 600 عددی تولید و به بازار عرضه می نماید. محصولات تولیدی دنیکس که شامل نوار چسب تفلون و نوار خمیری تفلون می باشد از کیفیت مطلوبی برخوردار می باشد که برای آب بندی در ضخامت بسیار پایین در حدود 0.075 میلی متر تولید می شود که بسته به نیاز در پهنا های متفاوت از 12 میلی متر به بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

از نوار تفلون 12 میلی متری دنیکس برای آب بندی انواع شیر پیسوار همچون رهانه، سیتکو و قهرمان می توان استفاده کرد به نحوی که شیر پیسوار را در دست چپ می گیریم و با دست راست نوار تفلون خمیری دنیکس را به دور آن در جهت ساعتگرد می پیچانیم تا جایی که رزوه های شیر پیسوار به سختی دیده شود سپس می توان از شیر پیسوار برای سینک ظرفشویی، لباسشویی و ظرفشور اتوماتیک استفاده کرد. همچنین می توان از نوار تفلون خمیری برای انواع لوله گالوانیزه استفاده نمود همیطور می توان از این نوار تفلون برای اتصالات دنده ای لوله های پنج لایه نیز استفاده کرد که می توان گفت نوار تفلون خمیری دنیکس یکی از بهترین گزینه ها برای آب بندی انواع لوله ها و اتصالات می باشد  که در هنگام استفاده علاوه بر سرعت بالا در حین کار از تمیزی فوق العاده ای برخوردار است به دلیل اینکه نه دست مصرف کننده را کثیف می کند نه در حین و حتی بعد از استفاده از نوار تفلون حساسیت پوستی ایجاد می شود.

قیمت نوار تفلون دنیکس

 

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *