نوار تفلون دنا اصفهان قیمت نوار تفلون دنا اصفهان

نوار تفلون دنا اصفهان

در سراسر کشور شعب و برند های زیادی با پیاده سازی جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا  مشغول تولید نوار تفلون هستند اما شرکت دنا اصفهان از قدیمی ترین و می توان گفتی جز اولین های تولید کنندگان نوار تفلون دنا اصفهان می باشد .

شرکت شیمی دنا با داشتن دستگاه های مجهز و ارتقای  دانش فناوری و علی الخصوص به کار گیری کارکنان زبده و مهندسین متعهد و کار بلد نوار تفلون دنا اصفهان را تولید می نماید . این برند از نمونه های برتر نوار تفلون است که از سال های گذشته فعالیت چشم گیری در تولید نوار تفلون دنا اصفهان داشته است .

شرکت شیمی دنا تاسیس گرده تا با اهداف راهبردی در تولید محصولات با کیفیت و ماندگار نیاز کشور را در زمینه نوار تفلون بر طرف نماید .

نوار تفلون دنا اصفهان به اسم نوار آب بندی نیز شناخته می شود که این موضوع کاملا اشتباه است ، نوار تفلون دنا اصفهان در صورت استفاده ، کار آب بندی اتصالات را بر عهده دارد .

نوار تفلون قرمز دنا
نوارتفلون قرمزدنا

نوار تفلون دنا اصفهان در یک نگاه :

نوار تفلون دنا اصفهان از پلی تترافلوئوراتیلن تشکیل شده است که دارای ضخامت 75 میکرون و متراژ 10 متری دارد ، عرض نوار تفلون دنا اصفهان 12 میلی متر می باشد که  نسبت به نیاز مشتری تغییر پیدا می کند .

شرکت شیمی دنا با توجه به کیفیت و کارایی نوار تفلون دنا اصفهان آن را در رنگ های مختلفی تولید می نماید : نوار تفلون دنا اصفهان سبز ، نوار تفلون دنا اصفهان خاکستری ، نوار تفلون دنا اصفهان قرمز ، نوار تفلون دنا اصفهان زرد ، نوار تفلون دنا اصفهان آبی ، نوار تفلون دنا اصفهان قهوه ای ، نوار تفلون دنا اصفهان بنفش ، نوار تفلون دنا اصفهان صورتی .

عملکرد نوار تفلون دنا اصفهان :

در کلیه اتصالات لوله کشی استفاده از نوار تفلون دنا اصفهان استفاده می شود ، در اتصالات پلیمری و فلزی نوار تفلون دنا اصفهان عمل آب بندی را انجام می دهد ، در اتصالات رزوه ای و دنده ای که بعد از متصل شدن فضاهای خالی ایجاد می شود باید قبل از اتصالال به دور آن ها نوار تفلون دنا اصفهان را پیچیده تا از نشتی ممانعت به عمل آورند و هم چنین آب بندی را انجام داده و ایمنی را ایجاد نماید .

نوار تفلون دنا اصفهان علاوه بر آب بندی اتصالات لوله کشی آب در اتصالات لوله کشی گاز نیز نقش مهمی را ایفا می کند ، با نوار تفلون دنا اصفهان از نشتی گاز جلوگیری می شود و امنیت و ایمنی را به وجود می آورد ، چرا که نشتی گاز می تواند بسیار خطرناک و پر از آسیب های جبران ناپذیر باشد .

موارد استفاده نوار تفلون دنا اصفهان :

در پمپ ها و مخازن آب نوار تفلون دنا اصفهان کارایی دارد ، در سیستم های گرمایشی و سرمایشی ، خطوط انتقال سیالات مانند آب و گاز ، تاسیسات ساختمان و صنعتی و … نوار تفلون دنا اصفهان مورد استفاده قرار می گیرد

ویژ گی های نوار تفلون دنا اصفهان :

جاذب آب نمی باشد ، در متراژ های دلخواه با توجه به نیاز مشتری تولید می شود ، دارای اصطکاک ناچیز بوده و دچار فرسایش و خوردگی نمی شود ، نرم و انعطاف پذیر می باشد ، با کش پیدا کردن دچار ساییدگی  و تکه تکه شدن نمی شود ، از دوام بالایی برخورد دار است ، نوار تفلون دنا اصفهان در ضخامت 70 تا 100 میکرون و در طول 5 تا 10 متر تولید می شود .

نوار تفلون دنا اصفهان را می توانید با تضمین کیفیت و با ماندگاری و مقاومت بالا و هم چنین با قیمت بسیار مناسب از نمایندگی های نوار تفلون دنا اصفهان تهیه نمایید .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.