نوار تفلون دنا خرید نوار تفلون دنا

نوار تفلون دنا

در سال 1379 شرکت شیمی دنا تولیدات خود را در راستای نوار تفلون شروع نمود . این کار خانه که در استان اصفهان قرار دارد از برترین تولید کنندگان نوار تفلون محسوب می شود .

نوار تفلون دنا یکی از ملزومات لوله کشی در ساختمان و بسیاری از مکان ها به شمار می آید که از گذشته تا کنون یکی از لوازم اصلی تکنسین های لوله کشی محسوب می شود .

نوار تفلون دنا از پودری سفید رنگ با نام پلی تترا فلورا تیلین (P.T.F.E  ) تشکیل شده است که با فرمول [ nCF2] – [  CF2] تولید می شود .

نوار تفلون دنا با انواع مختلف در رنگ و سایز های مختلف تولید می شود . کار خانه دنا نوار تفلون دنا را در ضخامت 75 میکرون و پهنای 1 میلی متر و طول 10 متر تولید می نماید .

 انواع نوار تفلون دنا :

نوارتفلون سبز دنا ، نوار تفلون آبی دنا ، نوار تفلون صورتی دنا ، نوار تفلون قرمز دنا ، نوار تفلون خاکستری دنا ،نوار تفلون زرد دنا ، نوار تفلون سفید دنا که در ادامه مطلب به کارایی چند مورد از نوار تفلون دنا می پردازیم .

 تولید نوار تفلون سبز : برای خطوط اکسیژن و لوله هایی که در جریان مسیرسیال گاز قرار می گیرند به کار برده می شود .

نوار تفلون صورتی دنا : به علت بالا بردن ایمنی و امنیت ، در اتصالات هیدرو کربنی کاربرد دارد ، ولی از نظر طراحی ابعاد به مانند نوار تفلون خمیری زرد تولید می شود

نوار تفلون قرمز و قهوه ای دنا : برای تسهیل در اتصالات لوله به کار برده می شود و نقشی در عایق بندی ندارد .

نوار تفلون خاکستری دنا : در لوله معبر مواد که دارای ویژگی خوردگی می باشد مورد استفاده قرار می گیرد  .

نوار تفلون زرد دنا : برای لوله هایی با ابعاد 2/1 تا 2 اینچ به کار برده می شود .

نوار تفلون سفید دنا : برای لوله هایی با ابعاد 8/3 اینچ کارایی دارد .

نوار تفلون دنا

مزایای نوار تفلون دنا :

نوار تفلون دنا در دمای 190- تا 370+ درجه سانتی گراد مقاوم می باشد ، در برابرجذب آب استقامت دارد ، در برابر اسیدها و بازها مقاوم است ، غیر قابل حلال در حلال های متداول می باشد ، غیر قابل اشتعال بوده و عایق حرارتی بسیار مناسبی می باشد ، نوار تفلون دنا در رنگ و شکل و نوع متنوع می باشد ، در متراژ های مختلف متناسب با نیاز مشتری طراحی می شود ، ضریب اصطکاک ناچیزی دارد و در برابر سایش و خوردگی مقاوم است .

نوار تفلون دنا از تمیز ترین و مطمئن ترین محصولات جهت آب بندی اتصالات می باشد وبا توجه به خصوصیات ذکر شده در مورد  نوار تفلون دنا و داشتن کیفیت بالا شرکت شیمی دنا نوار تفلون دنا را به کشور همسابه صادر می کند .

موارد استفاده ار نوار تفلون دنا :

. نوار تفلون دنا مورد استفاده در اتصالات گازی می باشد .

. نوار تفلون دنا در تجهیزات و لوازم موتور خانه کاربرد دارد .

. نوار تفلون دنا در اتصالات بخار کارایی دارد .

. نوار تفلون دنا در پروژه های پتروشیمی و کارخانه های بزرگ جهت آب بندی ترکیبات نفتی ، اسیدی ، حلال ها ، بازها و مواد خورنده کارایی دارد .

نوار تفلون دنا اگر در معرض دمای بالا 400 درجه سانتی گراد قرار بگیر د مواد سمی را ایجاد می کند که بسیار مضر هستند و این مورد یکی از معایب نوار تفلون دنا محسوب می شود .

نوار تفلون دنا در اتصالات گالوانیزه ای و دنده ای به کار برده می شود که نه فقط براب آب بندی آب بلکه برای اتصالات گازی نیزنقش مهمی را ایجاد می کند  و ایمنی اتصالات را بر عهد ه دارد .

کار با نوار تفلون دنا بسیار آسان و راحت می باشد .

امیدوار هستیم مطالب ذکر شده برایتان مفید بوده باشند .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.