نوار تفلون دنیکس کارخانه نوار تفلون دنیکس

نوار تفلون دنیکس

نوار تفلون به دلیل جنس بسیار خوب و غیر قابل سایش بودن و همچنین نرمی و حالت­پذیری بالا در صنایع مختلفی کاربرد دارد. یکی از پر مصرف­ترین گزینه­ها برای خرید نوار تفلون استفاده از آن در جهت لوله­کشی و مهر و موم کردن لوله­ها و آب­بندی می­باشد. از دیگر کاربرد های نوار تفلون می توان به نشت­بندی سیستم­های گرمایشی، تأسیسات برق، بسته بندی محصولات، ترمو پلاستیک و کامپوزیت و بخیه غیر قابل جذب اشاره کرد.

خرید نوار تفلون دنیکس

یکی از تولید کنندگان نوار تفلون شرکت دنیکس می باشد که محصولات این شرکت شامل نوار چسب تفلون و نوار خمیری تفلون می باشد. که نوار تفلون های با کیفیت و مرغوب این شرکت در بسته بندی های 10 تا 12 عدد و کارتن های 500 تا 600 عددی تولید و روانه بازار می شود.

نوار تفلون دنیکس  از پودر پلی تترافلورواتیلن یا همان پی تی اف ای و با استفاده از جدید ترین تکنولوژی روز دنیا در شرکت تولیدی نوار تفلون دنیکس  تولید می­گردد .

مشخصات فنی نوار تفلون دنیکس به صورت عمومی جهت آب بندی در ضخامت بسیار پایین مورد مصرف قرار می گیرد که این ضخامت در حدود 075/0 میلی متر تولید می شود و بسته به نیاز و محل مورد استفاده در پهناهای 12 میلی متر به بالا مورد استفاده مصرف کنندگان قرار میگیرد.

استفاده از نوار تفلون دنیکس بسیار راحت می باشد به طوری که این محصول جهت استفاده برای آب بندی انواع شیر پیسوار استفاده می شود و این محصول را در جهت ساعتگرد به دور شیر چرخانده تا جایی که رزوه های شیر پیسوار به سختی دیده شود .

همچنین نوار تفلون خمیری دنیکس در جهت آب بندی انواع لوله و اتصالات به کار می رود مزیت این نوار تفلون در سرعت بالا در حین استفاده و تمیزی بسیار زیاد آن می باشد که سبب می گردد حساسیت پوستی برای مصرف کننده ایجاد نشود و در نهایت به هدف مورد نظر با نهایت رضایت دست یافت.

فروش نوار تفلون دنیکس تف

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *