نوار تفلون رانا طلایی

نوار تفلون رانا طلایی

گروه تولیدی رانا در زمینه تولید انواع نوار چسب آب بندی که به عنوان تفلون شناخته شده است فعالیت می کند و به دلیل تخصص در این زمینه دارای نامی شناخته شده در بین مصرف کنندگان و کیفیتی بالا می باشد.

تفلون از ترکیب موادی که پایه نفتی دارد ساخته شده است که از جنس پلی تترا فلوئور اتیلن می باشد که با حروف اختصاری PTFE شناخته می شود و در قسمت های مختلف صنعت به دلیل دارا بودن ویژگیهای فوق العاده استفاده می شود و در صنعت تاسیسات با استفاده از دستگاه های مدرن آن را به ضخامت های بسیار پایین در می آورند تا بتوان از انعاف پذیری و شکل پذیری مطلوب آن استفاده کرد و مورد استفاده قرار داد. این ماده پس از اینکه به ضخامت پایین در آورده شد و در پهنای مورد نظر رسید که معمولاٌ در حدود 12 میلی متر نیز پهنا دارد در طول های 10 متری برش می خورد و دور قرقره های پلاستیکی پیچیده می شود و به وسیله درپوش پلاستیکی محافظت می شود و توسط قسمت بسته بندی کارخانه در بسته های کوچک 12 تایی بسته بندی می شود و برای عرضه به بازار هر 600 عدد آن را در یک کارتن قرار می دهند و بازار عرضه می نمایند.

قیمت نوار تفلون رانا طلایی

گروه صنعتی رانا از قرقره های رنگی برای پیچاندن نوار تفلون های خود استفاده می کند که می توان به انواع رانا طلایی، رانا آبی، رانا صورتی بسته بندی می شود. تفاوت در رنگ بندی نوار تفلون های رانا تفاوت در طول نوار، پهنا نوار و کیفیت نوار می باشد که هر کدام را جداگانه رنگ بندی شده است.

از انواع این نوارها می توان برای نصب و آب بندی شیرآلات موجود در خانه استفاده کرد که پیشنها می شود در هنگام آب بندی انواع شیرآلات بهداشتی و شیرهای پیسوار جهت چرخاندن نوار تفلون در جهت عقربه های ساعت باشد و پیچاندن نوار تفلون را تا جایی ادامه داد که ضخامت دنده ها از دید خارج شود سپس به وسیله آچار فرانسهآنها ببندیم. از نکات مثبت استفاده از نوار تفلون این است که می توان پس از بستن شیرآلات از شیر ها استفاده کرد و هیچگونه تاثیری بر روی آب مصرفی نمی گذارد.

قیمت نوار تفلون رانا طلایی

[تعداد: 6    میانگین: 4.8/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *