نوار تفلون مایع قیمت نوار تفلون مایع فورس ترک

نوار تفلون مایع :

نوار های تفلون رنگی را همگی دیده ایم و به احتمال زیاد کاربرد آن را می دانیم . این نوار ها برای آب بندی قسمت های مختلف اتصالات لوله کشی به کار می رود . نوار تفلون مایع ، شکل جدیدتری از این نوار ها است که مزایایی هم نسبت به نوع معمولی آن دارد .

در چند سال اخیر سیستم های پوش فیت هم جای خود را در بازار پیدا کرده اند . اما به دلیل اینکه قیمت تمام شده ی بالاتری نسبت به اتصالات دارای مغزی و دنده ای دارند ، هنوز هم از اتصالات دنده ای استفاده می شود و به طبع آن به نوار تفلون هم نیاز خواهیم داشت .

در کجا ها می توانیم از نوار تفلون مایع استفاده کنیم ؟

این محصول ، بسیار تازه است و هنوز خیلی ها شناختی از آن ندارند . اما لازم است بدانیم می تواند جایگزین خوبی برای تمامی مواردی که در آن از نوار تفلون معمولی استفاده می کنم باشد . یعنی در تمامی سیستم های لوله کشی که دارای اتصالات مغزی و دنده ای هستند و در تمامی لوله کشی های برنجی و فلزی .

از چه نوع تفلون مایعی استفاده کنیم ؟

جالب است بدانیم که نوار تفلون مایع هم مانند تفلون های نواری معمولی انواع مختلف دارد و با توجه به نوع سیستم لوله کشی ، نوع خاص آن انتخاب می شود.

بدیهی است که نوار تفلون مایعی که در لوله کشی آب استفاده می شود ، جنس و ساخت متفاوتی داشته باشد با نوار تفلونی که برای لوله کشی گاز یا مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین برای سایز های مختلف لوله و اتصالات آن نوار تفلون خاص همان سایز مورد نیاز است .

نوار تفلون مایع

دو نوع نوار تفلون با نام های تفلون مایع قفل شونده و تفلون مایع باز شونده داریم که در ادامه به توضیح این موارد خواهیم پرداخت . با ما همراه باشید .

تفلون مایع قفل شونده چیست ؟

این نوع نوار تفلون استفاده ای خاص و محدود دارد و استفاده از آن بیشتر مربوط می شود به صنایع تولید . چرا که در صورت استفاده و ایجاد اتصال و آب بندی با این نوع تفلون ، دیگر قابلیت باز شدن آن حتی با ابزار وجود نخواهد داشت .

برای باز کردن این نوع تفلون ، ابتدا دمای آن را با سشوار صنعتی تا 250 درجه سانتی گراد می رسانیم و بعد از نرم شدن تفلون با ابزار آن را جدا می کنیم .

تفلون مایع باز شونده چیست ؟

دارای ساختار خاصی است که موجب می شود با استفاده از ابزار مناسب این کار ، در مواقع لزوم بتوان آن را باز کرد .

مزایای تفلون مایع :

در بالا اشاره کردیم که این نوع تفلون ، نسبت به نوع نواری معمولی آن مزایایی دارد . این مزایا را می توان به شکل زیر نام برد :

1 . آب بندی مطمئن تر

2 . برای بستن آن به آچار نیاز نیست

3 . در برابر دمای بسیار بالا و پایین مقاومت خوبی دارد

4 . قیمت کمتر

5 . استفاده ی راحت تر

معایب تفلون مایع :

حال که به توضیح مزایای تفلون مایع پرداختیم ، لازم است معایب آن را نیز بگوییم .

1 . مدت زمان بیشتری نیاز دارد تا بتوان از آن استفاده کرد .

2 . بعد از هر بار باز و بسته کردن ، نیاز به تفلون جدید داریم .

امیدواریم مطالب گفته شده مفید بوده باشد .

 

تاسیسات امینکو-بازار شیرآلات اتصالات-قیمت به روز

از نکاتی مهمی که به مشتریان در زمینه خرید هر نوع محصول کمک می کند اطلاع از قیمت و سایر مشخصات کالای مورد نظر است. در این صورت هر فرد می تواند به راحتی کالاهای مختلف و کالاهای مشابه از

برندهای متفاوت را به دقت با هم مقایسه کند و بهترین انتخاب را انجام دهد.

در شرایطی که مشخصات کالاهای در حال فروش کامل نباشد، ممکن است افراد در انتخاب محصول مناسب خود و خرید آن با مشکلاتی مواجه شوند و در نهایت محصولی که تهیه کرده اند به طور کامل انتظاراتشان

را برآورده نسازد.

در همین تاسیسات امینکو به منظور ایجاد شفافیت در زمینه ی قیمت ها، شرایط تخفیفات، ارائه ی اطلاعات کافی و احترام به خریدار گرامی اقدام به ایجاد استارت آپی جدید در عرصه شیرآلات خانگی و صنعتی

نموده و به این شکل فصلی نو در زمینه ی ارائه لیست قیمت، کمترین قیمت و نمایندگی فروش محصولاتی چون شیر گازی سارا، شیر گازی عالی، نوار تفلون آسیا، نوار تفلون دنا، شیرآلات کیزایران، شیر گازی

استارکو، شیرآلات رهانه، انواع شیرآلات سیتکو، شیر گازی سوگاتی، شیر گازی بوگاتی، شیرآلات سیم ایتالیا، شیرآلات کشویی سامین و شیرآلات رفیع آغاز کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.