نوار تفلون پهن 25 متری دنا خرید نوار تفلون پهن 25 متری دنا

نوار تفلون پهن 25 متری دنا

نوار تفلون چیست ؟

در ایتدا به  تعریف از نوار تفلون می پردازیم ، در اتصالات مختلف ، به دلیل این که احتمال نشتی وجود دارد باید حتما آب بندی صورت گیرد ، برای این منظئور از نوار تفلون استفاده می کنند ، از گذشته تا کنون نوار تفلون از ضروریات اتصال می باشد و نمی شود از وحود آن چشم پوشی کرد .

تکنسین های لوله کشی نوار تفلون را جزء اصلی لوازم خود می دانند ، چرا که با وجود نشتی در اتصالات مشکلات زیادی ایجاد خواهد شد .

نوار تفلون علاوه بر این که در اتصالات لوله کشی آب کار برد دارد در اتصالات لوله کشی گاز نیز کارایی دارد ، چرا که در این اتصالات وجود نشتی می تواند خسارات و خطرات جبران ناپذیری را به وجود آورد .

خرید نوار تفلون پهن 25 متری دنا

 نوار تفلون پهن 25 متری دنا :

شرکت دنا انواع نوار تفلون را با  متراژ و رنگ های مختلفی تهیه می کند ، که نوار پهن 25 متری دنا از تولیدی های پر کاربرد شرکت دنا می باشد .

 نوار پهن 25 متری دنا از پودری سفید رنگ با  جنس پلی تترافلوئوراتیلن تشکیل شده است . این مواد از مرغوب ترین مواد اولیه هستند که در تولید نوار تفلون پهن 25 متری دنا به کار برده می شوند .

نوار تفلون  پهن 25 متری دنا در اتصالاتی که دارای ابعاد بزرگ هستند به کار برده می شود ، در لوله هایی که قطر زیادی دارند با استفاده از نوار تفلون پهن 25 متری دنا آن ها را آب بندی می نمایند .

نوار پهن 25 متری دنا چه مزیت هایی دارد ؟

1 . در برابر آب ، گاز ، بخار ، روغن ، نفت مقاوم می باشد .

2 . نوار پهن 25 متری دنا در برابر اسید ها و باز ها استحکام بالایی دارد .

3 . غیر قابل اشتعال می باشد .

4 . نوار پهن 25 متری دنا در برابر سایش و فرسودگی مقاوم است .

5 . در دماهای  190- تا 370 + درجه سامنتی گراد مقاومت دارد .

6 . نوار پهن 25 متری دنا نرم و انعطاف پذیر می باشد و اگر کشیده شود تکه تکه نمی شود .

نوار تفلون پهن 25 متری دنا اگر در دمای بالای 400 درجه سانتی گراد قرار بگیرد بخاطر وجود مواد شیمیایی از خود گاز های سمی ایجاد می کند که برای آب آشامیدن و پوست مضر می باشند و نوعی گازهای های سمی خطرناکی را متصاعد می نماید .

موارد استفاده نوار تفلون پهن 25 متری دنا :

. در سیستم های گرمایشی و سرمایشی به کار برده می شود .

. در خطوط انتقالات سیات کارایی دارد .

. نوار پهن 25 متری دنا در لوله کشی آب و لوله کشی گاز مورد استفاده قرار می گیرد .

. در پمپ ها و مخازن و موتور خانه ها کاربرد دارد .

. نوار پهن 25 متری دنا برای فنر مورد استفاده قرار می گیرد .

. به عنوان درزگیر استفاده می شود .

نوار تفلون پهن 25 متری دنا مطابق با استاندارد های ملی و بین المللی تولید می شود به همین جهت از کیفیت بالایی بر خورد دار بوده و ماندگاری بالایی دارد .

شرکت دنا در سرتا سر کشور نمایندگی دارد و شما می توانید با مراجعه به نمایندگی های دنا در شهر خود با تضمین کیفیت و مقاومت نوار تفلون پهن 25 متری دنا را خرید داری نمایید .

امیدوا هستیم با گفتن این مطالب به شما در انتخاب نوار تفلون پهن 25 متری دنا کمک شایانی کرده باشیم .

تاسیسات امینکو-بازار شیرآلات اتصالات-قیمت به روز

از نکاتی مهمی که به مشتریان در زمینه خرید هر نوع محصول کمک می کند اطلاع از قیمت و سایر مشخصات کالای مورد نظر است. در این صورت هر فرد می تواند به راحتی کالاهای مختلف و کالاهای مشابه از

برندهای متفاوت را به دقت با هم مقایسه کند و بهترین انتخاب را انجام دهد.

در شرایطی که مشخصات کالاهای در حال فروش کامل نباشد، ممکن است افراد در انتخاب محصول مناسب خود و خرید آن با مشکلاتی مواجه شوند و در نهایت محصولی که تهیه کرده اند به طور کامل انتظاراتشان

را برآورده نسازد.

در همین تاسیسات امینکو به منظور ایجاد شفافیت در زمینه ی قیمت ها، شرایط تخفیفات، ارائه ی اطلاعات کافی و احترام به خریدار گرامی اقدام به ایجاد استارت آپی جدید در عرصه شیرآلات خانگی و صنعتی

نموده و به این شکل فصلی نو در زمینه ی ارائه لیست قیمت، کمترین قیمت و نمایندگی فروش محصولاتی چون شیر گازی سارا، شیر گازی عالی، نوار تفلون آسیا، نوار تفلون دنا، شیرآلات کیزایران، شیر گازی

استارکو، شیرآلات رهانه، انواع شیرآلات سیتکو، شیر گازی سوگاتی، شیر گازی بوگاتی، شیرآلات سیم ایتالیا، شیرآلات کشویی سامین و شیرآلات رفیع آغاز کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.