نوار تفلون پهن 50 متری دنا

نوار تفلون پهن 50 متری عرض 24 دنا

تولیدات شرکت دنا در زمینه نوار تفلون می باشد که از قدیمی ترین شرکت ها در تولید این محصول با کیفیت بوده است .

نوار تفلون که از ضروریات لوله کشی می باشد از گذشته تا کنون مورد استفاده قرار می گیرد .

نوار تفلون که  به اشتباها با نام نوار آب بندی نیز شناخته می شود کار آب بندی و استحکام اتصال لوله را بر عهده دارد ، و ایمنی زیادی برای  اتصالات به وجود می آورد .

شرکت دنا نوار تفلون را در رنگ ها و سایز های مختلفی تولید نموده است که هر کدام از این نوار تفلون ها کارایی متفاوتی دارند .

در ابتدا به تولیدات شرکت دنا در حیطه نوار تفلون می پردازیم .

انواع نوار تفلون که شرکت دنا تولید می کند به شرح زیر می باشد .

نوار تفلون سبز ، نوار تفلون قهوه ای ، نوار تفلوئن صورتی ، نوار تفون قرمز ، نوار تفلون خاکستری ، نوار تفلون زرد ، نوار تفلون آبی .

نوار تفلون های ذکر شده در اندازه و سایز های مختلفی تولید می شوند که هر کدام برای اتصال خاصی مورد استفاده قرار می گیرند . که در این مطلب در مورد نوار تفلون 50 متری عرض 24 دنا توضیحاتی ارائه می دهیم .

نوار تفلون پهن 50 متری عرض 24 دنا با کیفیت بالا و از بهترین متریال ساخته می شود که دارای استاندارد های ملی می باشد . این نوع نوار تفلون در لوله کشی های مختلف عمل آب بندی را به خوبی انجام می دهد  و از هر نوع نشتی ممانعت به عمل می آورد .

در اتصالات دنده ای استفاده از نوار تفلون لازم می باشد به همین دلیل قبل از محکم کردن دو اتصال به همدیگر ابتدا نوار تفلون پهن 50 متری عرض 24 دنا 5 تا 6 بار به دور محل اتصال پیچیده و سپس به هم وصلشان می کنیم تا با این روش ایمنی لازم ایجاد شده و آب بندی صورت بگیرد .

گاهی نوار تفلون پهن 50 متری عرض 24 دنا علاوه بر آب بندی برای موارد دیگر از جمله رساندن ضخامت به حد مود نظر نیز به کار برده می شود ، به طور مثال در یک اتصال گاهی متوجه بزرگ بودن جای اتصال می شویم که با پیچاندن نوار به دور آن ضخامت را به اندازه مد نظر می رسانیم .

نوار تفلون پهن 50 متری عرض 24 دنا

موارد استفاده نوار تفلون پهن 50 متری عرض 24 دنا :

. قابل  استفاده در لوله کشی آب و گاز می باشد .

. نوار تفلون پهن 50 متری عرض 24 دنا در فلز به کار برده می شود .

. در پمپ ها و موتور خانه و مخازن آب کارایی دارد .

. درزگیر مناسبی می باشد .

. در تاسیسات ساختمان و صنعت کاربرد دارد .

ویژگی های نوار تفلون پهن 50 متری عرض 24 دنا :

در برابر سایش و خوردگی مقاوم است ، جاذب آب نمی باشد و در تماس با بخار ، روغن و گاز مقاومت بالایی از خود نشان می دهد ، در دماهای مختلف مستحکم است و تغییر ظاهر نمی دهد ، ضریب اصطکاک پایینی دارد ، غیر قابل اشتعال بوده و عایق حرارتی مناسبی می باشد .

نوار تفلون پهن 50 متری عرض 24 دنا در دمای باای 400 درجه به علت ساختار شیمیایی مواد سمی از خود خارج می کند که برای آب آشامیدن و پوست بسیار خطرناک هستند و این می تواند یکی از معایب این محصول باشد .

نوار تفلون پهن 50 متری عرض 24 دنا را با تضمین کیفیت و قیمت مناسب می توانید خرید داری نمایید .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.